POLECAMY

"Złotopolscy" odcinki 884-885

Marcysia sugeruje Julii, że Józef jest zazdrosny o list od Chrisa.
"Złotopolscy" odcinki 884-885

Sobota (06.10.), godz. 14.30, "Złotopolscy" (884 "Ile znaczy ślub kościelny"), Reż. Janusz Dymek, Wyk. Andrzej Nejman, Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Jerzy Turek, 25 min., TVP 2:
Kleczkowska jest przekonana, że jej mąż chodzi z Krystyną Bigosową do solarium. Grzegorz wypiera się jednak tej znajomości. W Warszawie pojawia się Marylka. Kiedy Tomka odwiedza Viola, Marylce wydaje się, że znajoma męża zachowuje się dwuznacznie. Wzburzona wybiega z domu. Opowiada o swoich problemach Wieśkowi, którego spotyka w parku. Marcysia sugeruje Julii, że Józef jest zazdrosny o list od Chrisa. Bobaszaki grożą Waldkowi, że złożą na niego skargę, jeśli nie otrzymają 20 tysięcy odszkodowania. Różyczka przyprowadza do Złotopolskich Chrisa Kamienieckiego.


Niedziela (07.10.), godz. 14.30, "Złotopolscy" (885 "Tajemnica rodzinna"), Reż. Janusz Dymek, Wyk. Andrzej Nejman, Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Jerzy Turek, 23 min., TVP 2:
Kleczkowska nie wierzy, że Grzegorz nie zna żadnej Kryśki. Nadal wypytuje go o Bigosową. Marylka nie wierzy Tomkowi, że nic go nie łączy z koleżanką Violą. Wiesiek zapewnia ją jednak, że jej mąż nie ma nic na sumieniu. Agata chciałaby doprowadzić do spotkania rodzin swojej i Radka. Ma jednak wrażenie, że bliscy narzeczonego mają coś przeciwko niej. Marcysia opowiada Magdalenie, która przyjechała z wizytą do Złotopolic, o żądaniach Bobaszaków. Rozwożący pocztę Józef spotyka spacerujących po okolicy Chrisa i Julię.


W tym tygodniu zobacz także powtórki dwóch odcinków:


Sobota (06.10.), godz. 11.00, "Złotopolscy" (871 "Fortel posła"), Reż. Ireneusz Engler, Wyk. Andrzej Nejman, Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Jerzy Turek, 24 min., TV Polonia:
Zalewska obawia się utraty pracy. Postanawia oskarżyć Biernackiego o wykorzystywanie, jeśli Joanna zajmie jej stanowisko. Hartowny jest zaskoczony, że Kalina flirtuje z Rudym. Na dodatek dowiaduje się, że to właśnie jego rywal zostaje zastępcą komendanta na czas urlopu Wieśka. Przełożony powierza Rudemu tę funkcję, ponieważ jest przekonany, że Hartownego łączą z Kaliną zbyt bliskie stosunki. Helena i Zosia odwiedzają razem Agatę.


Niedziela (07.10.), godz. 10.55, "Złotopolscy" (872 "Przyjaciółka"), Reż. Ireneusz Englert, Wyk. Andrzej Nejman, Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Jerzy Turek, 24 min., TV Polonia:
Kleczkowska myśli, że Zalewska szuka haków na Biernackiego. Ta jednak zapewnia posła o swojej lojalności. Eleonora sugeruje, aby Wiesiek i Marta napisali testament przed wyjazdem do Afryki. Zosia ucieka ze szkoły i przychodzi do Agaty. W kawiarni Marty, podczas jej nieobecności, ma być remont. Wiesiek dowiaduje się, że Arek okradł Agatę i Ilonę.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)