Termofory jak przytulanki

Przydaje się w domu nie tylko w czasie mrozów, ale także wtedy, gdy smyk ma kolkę. Oto przegląd najmilszych termoforów dla dziecka.
Termofory są świetnym pomysłem dla tych mam, których pociechy mają problemy z powodu kolki. Ciepło z nich bijące sprawia, że mięśnie się rozluźniają, a ból powoli mija.

Oto nasze propozycje najciekawszych termoforów, które poza walorami zdrowotnymi są miłe w dotyku i mogą stać się najlepszych przyjacielem maluszka!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/2 lata temu
Fajne te termofory ale trochę drogie! Ja swój kupiłam na fiorino.eu za niewiele ponad 10 zł i sprawuje się świetnie, mój Jasiu go uwielbia a ja sama też często korzystam. Jest z wkładem z pestkami wiśni, eko, szybko się nagrzewa i długo trzyma ciepło
/5 lat temu
My się trochę baliśmy, że taki wodny miś się rozleje przy pewnej dozie pecha. Mamy ciepłego misia MR B i on ma ten plus, że grzeje wkładem solnym, który się samoistnie rozgrzewa do pewnej temperatury i to taki szczelny, nieotwieralny wkład, polecam. Pestki też są sprytne, ale minus- nie nagrzejemy np. na spacerze, a taki wkład może grzać w każdym momencie.