POLECAMY

Technologia w walce z niesforną fryzurą

W warszawskim klubie "Sofa" odbyła się prezentacja nowych produktów firmy Remington.
Technologia w walce z niesforną fryzurą
Technologia kosmiczna zeszła na ziemię, by wspomóc nas w układaniu włosów i ujarzmieniu niepokornych kosmyków. Powszechnie znaną prawdą jest, że kobiety o włosach prostych marzą o kręconych i na odwrót: właścicielki loków zrobią wszystko, żeby je choć czasem wyprostować.

Producent skrupulatnie przeanalizował potrzeby rynku, przeprowadzał konsultacje z mistrzami fryzjerstwa i wyodrębnił trzy typy włosów - gęste i kręcone, suche i zniszczone oraz cienkie. Każde z nich wymagają odmiennego podejścia i traktowania. Dlatego też powstały produkty do każdego ich rodzaju. Zastosowano nowatorską technologię nagrzewania oraz unikalną diamentowo-teflonową powłokę. Dzięki zastosowaniu elementów ceramicznych ciepło jest rozprowadzane równomiernie na stylizowanych włosach.

Prezentację uświetniły trzy długowłose gwiazdy - Maria Góralczyk, Kaja Paschalska i Ewelina Flinta. Włosy każdej z pań mają swoją specyfikę, a ich układanie dostarcza właścicielkom wiele trudności. Michał Chabzda, znany i ceniony fryzjer-stylista, cierpliwie wysłuchał każdej z artystek i znalazł na ich kłopoty rozwiązanie wśród najnowszych produktów marki Remington. Lekcji z uwagą wysłuchali także zgromadzeni na konferencji dziennikarze i wydaje się, że rady mistrza fryzur pomogą okiełznać niejeden niesforny kędziorek. Niespodzianką dla przybyłych stała się wiązanka ciepłych, romantycznych utworów, które wykonała Ewelina Flinta przy akompaniamencie klasycznych gitar. Przez chwilę życie stało się bajką... czy takim pozostanie z produktami spod znaku Remington? Czemu nie spróbować!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)