Zabawki z Lidla fot. Adobe Stock

Te zabawki z Lidla zdały test na 5! Niektóre kupisz już za 3 zł

Drewniane zabawki w Lidlu są warte swojej ceny - przetestowałyśmy zabawki z rzepem, memory czy drewniany samochód. Na wyprzedaży w Lidlu kupisz układankę dla dziecka za 3 zł!
Edyta Liebert / 11.02.2020 11:22
Zabawki z Lidla fot. Adobe Stock

W Lidlu w stałej ofercie znajdziecie interesujące zabawki dla dzieci i niemowląt w korzystnych cenach. Przetestowałyśmy, którymi dzieci bawią się najchętniej.

Drewniane zabawki z Lidla cieszą się popularnością - szczególnie te, które są odpowiednikami o wiele droższych zabawek wysoko półkowych marek. Każda z ocenianych przez nas zabawek jest drewniana i była testowana w warunkach domowych przez roczniaka i 1,5-roczniaka. Które wypadły najlepiej?

Drewniane warzywa, pizza na rzep z Lidla, cena 29,99 zł

To najwięksi ulubieńcy małych rączek - krojenie warzyw (niekoniecznie na desce) czy odczepianie poszczególnych elementów (zwł. oliwek i pomidora) z kawałków pizzy zajmują dziecko na dłuższy czas i chętnie wraca do tych zabawek.

Największą zaletą zabawek jest jakość i design - są estetyczne, ładne, wygodne dla dziecka. Farba się nie ściera, rzepy również działają bez zarzutu. 

Drewniane warzywa na rzep i pizza na rzep z Lidla

fot. Archiwum prywatne

Drewniane memory w zwierzęta z Lidla, cena 17,99 zł

Ta zabawa sprawdzi się i u maluchów, i u starszaków, a i rodzice mogą mieć nieco frajdy. Drewniane memory są trwałe, a te z Lidla są dodatkowo pokryte warstwą bezpiecznego, atestowanego lakieru. 

Obrazki zwierząt oraz roślin są - nic dodać, nić ująć - ładne! Plus za drewniane etui na kwadratowe karty: dziecko samo może je otworzyć, a ponadto łatwiej porządkować małe elementy. Przydatne w podróży!

Drewniane memory z Lidla w zwierzątka

fot. Archiwum prywatne

Drewniany pojazd - wóz strażacki, cena 34,99 zł

Świetnie wykonany wóz strażacki, ręcznie malowany z obrotowym kółkiem, dzięki któremu można wyciągnąć wąż do gaszenia. Posiada też przymocowaną (nie na stałe) ruchomą drabinę. 

Jak widać na zdjęciu, pojazd jest całkiem sporych rozmiarów i cena jest jak najbardziej adekwatna do wielkości i jakości. Świetnie się go prowadzi, dziecko nie ma najmniejszych problemów by się nim bawić na każdym podłożu. Rewelacja!

Drewniany wóz strażacki z Lidla

fot. Archiwum prywatne

Drewniana układanka - dziewczynka 

Drewniana układanka z Lidla jest teraz na wyprzedaży. Stacjonarnie można ją kupić - za, uwaga - 3 zł! To nie jedyny wzór dostępny za tę cenę, ale my kupiliśmy ją za 24,99 zł kilka miesięcy temu.

Zabawka z Lidla przedstawia ludzkie ciało i jest warstwowo ułożone w laserowo wyciętej podstawie. Maluch będzie wyjmował elementy krok po kroku beż większej refleksji, ale uczył się nazw części ciała. Starsze dziecko będzie już dociekać czym jest szkielet, czym mięśnie. 

Drewniana dziewczynka-układanka z Lidla

fot. Archiwum prywatne

Drewniana układanka - piesek, cena 19,99 zł

Kolorowy drewniany piesek jest solidną konstrukcją pokaźnych rozmiarów. Choć wydaje się być banalną zabawką, a jego elementy są ponumerowane, to może przysporzyć małym dłoniom nie lada wysiłku (sprawdzone też na dorosłych dłoniach).

Co ciekawe, drewniana układanka nie musi wcale leżeć - można ją też ustawić. To tez atrakcyjny pomysł na prezent dla 2-latka. 

Drewniane puzzle-układanka pies z Lidla

fot. Archiwum prywatne

Dla śledzących promocje: Sztyblety w Lidlu za 39 złSpiesz się! Stylowe ramoneski za 85 zł Wygląda jak z Zary, a jest z Lidla - rewelacyjna parka za 59 zł

Tagi: zabawki, Lidl