POLECAMY

Scooby Doo i Brygada detektywów cz.4 na DVD

Przyłącz się do Brygady Tajemnic aby rozwiązać serię przyprawiających o dreszcze tajemnic.
Scooby Doo i Brygada detektywów cz.4 na DVD fot. Galapagos Films
Już 4. część pierwszego sezonu hitowego serialu znanego z anteny Cartoon Network!
Tym razem nasze ciekawskie dzieciaki w 7 szalonych odcinkach są na tropie miasteczkowych potworów, tajemniczych upiorów, hulaszczych rowerzystów. Nikt by się nie spodziewał - lecz za rogiem czają się jeszcze bardziej zawikłane zagadki! Przyłącz się do Scooby-Doo i Brygady i odrywaj kolejne strasznie fajne tajemnice! Na DVD od 17.02!

„Najbardziej nawiedzone miejsce na Ziemi” – tak głosi tabliczka przy wjeździe do Kryształowego Zdroju, rodzinnego miasteczka Scooby-doo i Brygady Detektywów. Tym razem nasze ciekawskie dzieciaki w 7 szalonych odcinkach są na tropie miasteczkowych potworów, tajemniczych upiorów, hulaszczych rowerzystów. Nikt by się nie spodziewał – lecz za rogiem czają się jeszcze bardziej zawikłane zagadki! Kto to jest Pan E? Co ma do ukrycia stylowa, żywiołowa przyjaciółka Angela? Najbardziej tajemnicze są złote dyski, za którymi uganiają się wszyscy rogaci i upierzeni dziwacy z Kryształowego Zdroju, mimo iż rzucono na nie klątwę! 20 lat temu ta sama klątwa rozdzieliła poprzednią brygadę detektywów i wygląda na to, że nasi bohaterowie podzielą ich los!

W oryginalnej wersji językowej bohaterów ponownie dubbingują najlepsi z najlepszych – Frank Welker (jako Scooby i Fred), Grey DeLisle (Daphne), a także Mathew Lillard i Vivica A. Fox oraz Patrick Warburton. W wersji polskiej głosów użyczyli m.in.: Beata Jankowska-Tzimas, Ryszard Olesiński,   Jacek Bończyk, Anna Apostolakis oraz Cezary Kwieciński.

Wydanie DVD
- Wydanie DVD zawiera czwartą część serialu o Scoobym-Doo, 7 kompletnych odcinków w polskiej wersji dubbingowej! Ponad 150 minut znakomitej zabawy!SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)