POLECAMY

"Robaczki z zaginionej doliny" - film na DVD w 3D dla dzieci

Kinowa wersja serialu, który odniósł niebywały sukces w ponad 80 państwach świata!
"Robaczki z zaginionej doliny" - film na DVD w 3D dla dzieci fot. Serwis prasowy
Film "Robaczki z zaginionej doliny" po raz pierwszy na świecie łączy realistyczne ujęcia przyrody z generowaną komputerowo animacją 3D i urzeka zapierającymi dech w piersiach krajobrazami Prowansji. Produkcja dostępna już na DVD!

"Robaczki z zaginionej doliny"

W malowniczych okolicznościach przyrody, wśród pozostałości po niedzielnym pikniku, wybucha wojna mrówek. Pracowite Czarne rywalizują z plemieniem Czerwonych o wielki skarb - pudełko pełne kostek cukru. Nieoczekiwanie, w ich zmagania o pyszne słodkości miesza się niesforna mała biedronka, która zgubiła rodziców. Waleczny robaczek przyłącza się do Czarnych i wspólnie z nimi broni skarbu przed czerwonymi łakomczuchami. To zaledwie początek niezwykłych przygód małej biedronki i jej przyjaciół w bajecznie kolorowej Zaginionej Dolinie.

Sympatyczni bohaterowie, ogromna dawka humoru i wartka akcja sprawiają, że to swoiste, komediowe skrzyżowanie „Mikrokosmosu” i „Avatara” z miejsca pokochają widzowie w wieku od lat 5 do 105. Te co brzęczą i fruwają, na swój film was zapraszają!


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)