POLECAMY

Psie Troski, czyli o wielkiej przyjaźni na dwa serca i cztery łapy

Daj łapę, przybij piątkę – za przyjaźń psa i człowieka! "Psie troski" to wyjątkowa książka ucząca wrażliwości i opiekuńczości - premiera już dziś
Psie Troski, czyli o wielkiej przyjaźni na dwa serca i cztery łapy fot. materiały prasowe
To świetna współczesna nowela, która uczy jak kochać zwierzęta. To historia przyjaźni chłopca i psa, która poruszy nawet najtwardsze serce. Ta książka to wzruszenie, prawdziwe emocje i życiowa prawda.
 
Pies ze schroniska, pomimo swojej traumy i choroby sierocej okazuje się najlepszym przyjacielem człowieka. Ta więź psa z dzieckiem jest piękną przyjaźnią na lata, o jakiej marzy chyba każdy. Trzeba jednak dołożyć starań, aby tak się stało. Początki jednak nie zawsze są różowe. "Psie troski..." to nowela edukacyjna dla dzieci i starszych. Z pewnością doczekamy się już wkrótce ekranizacji tej wzruszającej noweli.

"Psie troski..." uczą wrażliwości, opiekuńczości i odpowiedzialności. To świetna lektura z zaskakującymi wątkami, mądrymi myślami, a nawet cytatami. Książka dodatkowo zawiera audiobooka i specjalnie skomponowaną na tę okazję piosenkę pt.: "Radosne szczekanie". Audiobooka czyta Piotr Grabowski, znany i lubiany polski aktor, piosenkę śpiewa Sławek Komuda, prywatnie przyjaciel autora od wielu lat.

Na okładce znajduje się ilustracja 12 letniej Zuzi Ptasznik spod Tarnowa, która wygrała ogólnopolski konkurs na ilustrację do książki "Psie troski". W sumie wpłynęło ponad 17 tys. prac. Najlepsze obrazki są załączone jako ilustracje w tej książce.

Tom Justyniarski - rzecznik prasowy Straży dla Zwierząt, pedagog, trener, podróżnik (zwiedził ponad 60 krajów świata), a przede wszystkim miłośnik dzieci i zwierząt. Pomysłodawca pierwszego w Polsce i w Europie "Okienka Życia dla zwierząt". Współautor bestsellera "Poznaj Męskie Sekrety".
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
co to jest za książka?