Przygody Misia Bruno nr 2

Drugi numer Przygód Misia Bruno opowiada o wyprawie na targ.
/ 11.01.2007 13:01
Przygody Misia Bruno to kolorowy miesięcznik dla dzieci w wieku lat 3–7 doskonale łączący edukację z zabawą. Wyręcza ona rodziców w odpowiadaniu na dociekliwe pytania dzieci, przybliżając maluchom otaczający je świat. Z lektury drugiego numeru dzieci dowiedzą się, jak robi się zakupy na targowisku. Nie zabraknie też zgadywanek, piosenki, kolorowanek, składanki oraz krótkiej nauki języka angielskiego.

Drugi numer Przygód Misia Bruno opowiada o wyprawie na targ. Ciekawe historie wiążą się z wybieraniem warzyw, kupowaniem pysznej kiełbaski i poszukiwaniem straganu z rybami. Jednak najsympatyczniejsze jest zakończenie pobytu na targowisku. Chcesz się dowiedzieć, jaką niespodziankę Miś Bruno przygotuje Mamie Misiowej? Koniecznie kup nowy zeszyt z przygodami Misia Bruno.
W tym numerze na dzieci czeka także wiele innych niespodzianek. Maluchy pokolorują kredkami kwiaty oraz warzywa, które widzieli Miś Bruno i jego Tata na targu. Poznają także kilka nowych angielskich słów. Z przyjemnością znajdą odpowiedź na zgadywanki Taty Misia, a z Mamą Misiową zaśpiewają piosenkę o jabłkach i gruszkach.
Do książeczki dołączone są dwie kolorowe figurki oraz składanka, z której powstaje kolorowy stragan. Stanowi on kolejny element miasteczka Misia Bruno.

Przygody Misia Bruno, nr 2, „Miś idzie na targ” Edipresse Polska, 2007