Prezenty dla Najmłodszych

Twój Smyk ma stos zabawek i skończyły Ci się pomysły na prezent dla Niego? My ruszamy z pomocą i przedstawiamy nasze propozycje na prezenty dla dziecka.

/ 07.12.2011 09:06 POWRÓT DO ARTYKUŁU

"S.Z.T.U.K.A"

Czwarty tom serii edukacyjnej zapoczątkowanej książką "D.O.M.E.K.".

Oto książka o sztuce, w której zamiast tradycyjnych obrazów czy rzeźb znajdziecie wielodniowe spacery, sadzenie lasu, rozmowy ze zwierzętami, krojenie budynków, wybuchy, pływanie tratwą i wiele innych niesamowitych historii. Przedstawiając dzieciom 50 dzieł wybitnych artystów współczesnych, Sebastian Cichocki pokazuje, że sztuka może być niesamowitą przygodą, a artysta - czarodziejem, który przemienia rzeczywistość.

Cena: ok. 45 zł.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/06.12.2013 17:22
A ja się chyba zdecyduję na furby'ego, moim zdaniem to idealny pomysł na prezent gwiazdkowy. Moja Kasieńka uwielbia takie śpiewające i tańczące zwierzątka :)
/28.11.2013 13:51
Moje dzieciaki dostały na dzień dziecka właśnie takiego interaktywnego pluszaka. super pomysł, do tej pory się bawią od czasu do czasu. Na święta czas na coś innego ale nie wiem co to może być mam nadzieję, że w ich odczuciu następnym levelem nie jest laptop ;)
/26.11.2013 13:38
Oj tak, dzieci same sugerują, co chciałyby dostać, teraz już media im w tym pomagają, w telewizji jest już mnóstwo świątecznych reklam, a Furby-widziałam, fajny, fajny :)