Prezenty dla Najmłodszych

Twój Smyk ma stos zabawek i skończyły Ci się pomysły na prezent dla Niego? My ruszamy z pomocą i przedstawiamy nasze propozycje na prezenty dla dziecka.


"Felek i Tola"

W ciepłej, przytulnej norce w środku lasu mieszka nierozłączna para: lis Felek i zając Tola. Felek to łakomczuch i grubasek. Ale jak tu powstrzymać się przed jedzeniem, gdy Tola tak świetnie gotuje? Razem z sąsiadem z pobliskiej dziupli - puchaczem Heniem - przyjaciele wiodą spokojne życie, obserwując, jak świat dookoła zmienia się wraz z upływem pór roku.

Książka powstała z myślą o dzieciach uczących się czytać - dzięki niezwykle prostemu językowi i podziałowi na krótkie rozdziały doskonale sprawdza się jako pierwsza samodzielna lektura lub książka do wspólnego rodzinnego czytania. Wielkim atutem książki są znakomite, ciepłe ilustracje holenderskiego mistrza grafiki książkowej Thé Tjong Khinga.

Zapoczątkowana "Felkiem i Tolą" seria o przygodach sympatycznej pary bohaterów przez lata rozrosła się do kilkunastu tomów, zdobyła ogromną popularność w Belgii i Holandii i została przetłumaczona na wiele języków. Uznaje się ją za wzorcową serię książek dla początkujących czytelników.

Cena: ok. 35 zł.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/5 lat temu
A ja się chyba zdecyduję na furby'ego, moim zdaniem to idealny pomysł na prezent gwiazdkowy. Moja Kasieńka uwielbia takie śpiewające i tańczące zwierzątka :)
/5 lat temu
Moje dzieciaki dostały na dzień dziecka właśnie takiego interaktywnego pluszaka. super pomysł, do tej pory się bawią od czasu do czasu. Na święta czas na coś innego ale nie wiem co to może być mam nadzieję, że w ich odczuciu następnym levelem nie jest laptop ;)
/5 lat temu
Oj tak, dzieci same sugerują, co chciałyby dostać, teraz już media im w tym pomagają, w telewizji jest już mnóstwo świątecznych reklam, a Furby-widziałam, fajny, fajny :)