POLECAMY

Poranki dla najmłodszych - Multikino i Sliver Screen

Poranki filmowe dla najmłodszych w Multikino i Slverscreen, czyli na co wysłać w listopadzie swoją pociechę do kina?
Poranki filmowe dla najmłodszych w Multikino i Slverscreen, czyli na co wysłać w Poranki dla najmłodszych - Multikino i Sliver Screenlistopadzie swoją pociechę do kina?

Bilety na Poranki są w cenie 10 zł, a za dzieci poniżej 1. roku życia rodzic nie płaci. Ta forma pokazów adresowana jest do najmłodszej grupy wiekowej, dla dzieci w wieku 2-6 lat. Czas trwania Poranka to ok. 60 min. Podczas każdego seansu emitowane są po 2 odcinki każdej z bajek. Co tydzień nowe odcinki!

Oto bajkowy harmonogram seansów dla najmłodszych widzów:
  • 31 października i 1 listopada – MAŁA SYRENKA,
  • 7 i 8 listopada – PIĘKNA I BESTIA,
  • 14 i 15 listopada – TRZECH MUSZKIETERÓW,
  • 21 i 22 listopada – ŚPIĄCA KRÓLEWNA,
  • 28 i 19 listopada – SINDBAD.
Ponadto w każdą sobotę i niedzielę na ekranach będzie można zobaczyć również film o przygodach Boba Budowniczego.

Bob Budowniczy (ang. Bob the Builder, 1999)
– angielski serial animowany. Jego światowa premiera miała miejsce 12 kwietnia 1999. Głównymi bohaterami są Bob Budowniczy (ang. Bob the Builder) i jego paczka złożona z sympatycznych maszyn budowlanych: koparki Scoop, betoniarki Dizzy, spychacza Mucka, dźwigu Lofty i walca Roley'a. W polskiej wersji językowej nie są używane imiona maszyn. Zamiast tego pojawiają się ich nazwy, np. betoniarka, walec. Dołącza też Marta (ang. Wendy), która pomaga w budowach Boba. Często dokucza im Strach Na Wróble, który lubi robić dowcipy, np: próbuje zwinąć śniadanie Boba, spróbować tortu urodzinowego Boba, ukraść rzeźbę, itp.


Multikino
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)