Trzy kolory w pokoju malucha

Pokój dziecięcy powinien odznaczać się beztroskim klimatem. Oto trzy propozycje kolorystyczne, które możesz w nim wykorzystać!

POWRÓT DO ARTYKUŁU
Neutralne kolory

Brązowy niejedno ma imię

Przy poszukiwaniu wyposażenia całkowicie neutralnego, warto ograniczyć się do odcieni jednego, wyważonego koloru. Tego typu wybór pozwala na dokonywanie wielu zmian aranżacyjnych w przyszłości bez konieczności wymiany sprzętu. Połączenie odcieni brązu i bieli nadaje mu całkowicie uniwersalny charakter. Tego typu sprzęty domagają się dodatków w konkretnym stylu, ponieważ to one przesądzają o ogólnym wrażeniu, jakie robi pomieszczenie. W tej materii można puścić wodze fantazji i z czystym sumieniem sięgnąć po intensywne kolory. Wybranie bardziej stonowanej oprawy (np. bieli) pomoże natomiast w optycznym powiększeniu pokoju.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
magdaRewelacyjny pomysł!!! chcemy taki wf3zek z mężem kupić, ale neetsity w Polsce nie ma takiej możlwości. To, co oferują aukcje internetowe woła o pomstę do nieba. Pozostaje jeszcze Ebay i firma kurierska pol-amer. Mam tylko pytanie może ktoś wie czy można z takim wf3zkiem jeździć na rolkach? wiadomo, że osoba pchająca wf3zek nie będzie rozwijać jakichś szalonych prędkości, ale czy generalnie konstrukcja wf3zka na to pozwala?