POLECAMY

Plan serialu "Warto kochać"

Nowa rola Weroniki Książkiewicz.
Weronika Książkiewicz, która popularność zyskała dzięki roli Jagi Sarneckiej w "Prawie miasta" wystąpi teraz w serialu "Warto kochać".

Aktorka wcieli się w rolę głównej bohaterki Marty Miłorzębskiej, właścicielki piekarni "Bogumiła". Dla miłośników serialu fakt ten z pewnością będzie zaskoczeniem, gdyż wcześniej w tej roli mogli oni oglądać Katarzynę Galicę.

Niedawno we Wrocławiu wznowiono zdjęcia do kolejnych odcinków tej popularnej produkcji TVP1, realizowanej przez Grupę ATM. Mieliśmy nawet okazję gościć na planie zdjęciowym z udziałem nowej odtwórczyni głównej roli. Oprócz niej zastaliśmy m. in.: Witolda Wielińskiego, Mateusza Młodzianowskiego, Grzegorza Wojdana, czyli odtwórców serialowych braci Wójcik oraz Bronisława Wrocławskiego, Roberta Gonerę, Andrzeja Gałłę, Grażynę Zielińską, Bartosza Głogowskiego i Marię Pakulnis, która również niedawno dołączyła do ekipy serialu i wciela się w matkę Karoliny Horoszewicz.
Niestety, aby przekonać się o tym, jak rozwiną się losy mieszkańców Rajska, widzowie będą musieli wykazać odrobinę cierpliwości, bo nie wiadomo jeszcze, kiedy serial znów pojawi się na ekranach. Jednak warto czekać, bo twórcy zapewniają, że będzie ciekawie...
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/6 lat temu
KOMUSSIE POMYLILY POJECIA JAK MOZNA ZMIENIAC OBSADE P.MIOZEMSKIEJ ,SERIAL STRACI NA POPULARNOSCI PANI K.GALCA W GLOWNEJ ROLI ALBO SZKODA KASY NA SERIAL.
/6 lat temu
ZGADZAM SIE Z OBURZONA JAK MOZNA ZMINIAC OBSADE W TYM SERIALU - TO JEST WIELKIE NIPOROZUMIENIE JEZELI BEDZIE ZMIANA OBSADY TO JUZ NIE BEDE OGLADAL TEGO SERIALU I MOI ZNAJOMI TEŻ
/10 lat temu
Nie zgadzam się! Weronika Książkiewicz w żaden, ale to w żaden sposób nie nadaje się na odtwarzenie roli głównej bogaterki tego serialu. Marta Miłorzębska to dość zawzięta osoba, pewna siebie, a jednocześnie delikatna i tylko Katarzyna Galica ze swym wdziękiem i oczami anioła może grać tą rolę. Mówię stanowcze NIE Pani Kasiążkiewicz. Jeśli Ona pojawi się w Filmie zamiast cudownej Pani Galicy to ja z pewnością nie mam zamiaru tej farsy oglądać. Ten serial zostanie zniszczony jeśli Pani galica nie zagra już Marty Miłorzębskiej. Świat schodzi na psy. Bo kto widział, żeby świetną aktorkę zastąpić jakąś podrzędną nijaką aktorzynką??? To widzowie tworzą też telewizję, więć oddajcie nam Katarzynę Galicę!!!