POLECAMY

Oryginalny prezent dla Dziecka

Już dziś skorzystaj z wyjątkowej oferty PKO Junior, przygotowanej przez PKO Bank Polski z myślą o dzieciach w wieku 0-13 lat i zaskocz pociechę wyjątkowym upominkiem!


Karta przedpłacona PKO Junior dla najmłodszych, to unikatowe na polskim rynku rozwiązanie łączące aspekt edukacyjny i finansowy.

Rodzice, dziadkowie lub inne osoby pełnoletnie kupują kartę, przelewają na nią dowolną kwotę i przekazują ją w użytkowanie dziecku. Pociecha może nią płacić w sklepach, w Internecie lub wypłacać gotówkę z bankomatów. Sieć ponad 3 tysięcy bankomatów PKO Banku Polskiego rozpoznaje kartę PKO Junior i dostosowuje ekran do wieku i gustu młodego użytkownika.

Dziecko ma do dyspozycji tylko taką kwotę, jaka wcześniej została wpłacona na kartę. Istnieje też możliwość, by ustawić dzienny limit transakcji, którego nie można przekroczyć. W ten sposób młody człowiek spełnia swoje zakupowe marzenia, ale mając pewne ograniczenia, uczy się również racjonalnego gospodarowania mini-budżetem. Poznaje najnowsze narzędzia finansowe i systemy bankowe. Co ważne, właściciel karty, np. rodzic, ma wgląd w historię płatności i decyduje o uzupełnianiu środków. W razie zgubienia karty może ją zastrzec oraz nabyć kolejną, którą można podpiąć do tego samego rachunku technicznego. W ten sposób w razie utraty karty zarówno środki, jak i dotychczasowa historia operacji są nadal dostępne.

Jednym z wariantów karty przedpłaconej jest naklejka PKO Junior, która umożliwia płatności zbliżeniowe. Można nakleić ją np. na telefon komórkowy lub zegarek dziecka. Do naklejki dołączana jest dodatkowa karta umożliwiająca transakcje w Internecie. Kolejną odmianą karty będzie Śmigacz PKO Junior, czyli breloczek lub maskotka służące do płatności zbliżeniowych, również z dodatkową kartą do zakupów w sieci. Śmigacze będzie można nabyć jeszcze przed wakacjami.  

Karta przedpłacona jest częścią oferty PKO Junior. W jej skład wchodzą również:


PKO Konto Dziecka – bezpłatny, atrakcyjnie oprocentowany rachunek dla dziecka (4,5% dla oszczędności poniżej 2500 złotych, 2% dla nadwyżki ponad 2500 złotych, tygodniowa kapitalizacja odsetek).

Aplikacja Rodzica – funkcjonalność dostępna w serwisie bankowości elektronicznej iPKO, za pomocą której rodzic kontroluje poczynania dziecka, akceptuje lub odrzuca operacje przez nie zainicjowane. Może też wyznaczyć dziecku zadania, po spełnieniu których da swojej pociesze nagrodę.

www.junior.pkobp.pl – dedykowany dzieciom, bezpieczny, nowoczesny serwis bankowości elektronicznej, wzbogacony o funkcje wspierające edukację finansową i rozwój postawy przedsiębiorczej dziecka. Dziecko zakłada w nim wirtualne skarbonki, odpowiada na wyzwania rodziców, czy inicjuje operacje finansowe, takie jak przelew czy doładowanie telefonu. Ostateczną decyzję podejmuje jednak rodzic, akceptując je bądź odrzucając.

Lokata PKO Pierwszy Kapitał – konstrukcja lokaty pozwala na długoterminowe (do 12 lat), regularne oszczędzanie. Środki zgromadzone na lokacie są atrakcyjnie oprocentowane, a dodatkowo osoby dokonujące systematycznych wpłat otrzymują premię odsetkową. To idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą nie tylko wyposażyć dziecko w wiedzę na temat finansów, ale również myślą o finansowym zabezpieczeniu jego startu w dorosłość (oszczędzając np. na studia lub wkład własny do pierwszego mieszkania dziecka).

Portmonetka IKO – rozwiązanie umożliwiające dokonywanie płatności mobilnych, przelewów na telefon i wypłat z bankomatów za pomocą telefonu (dzięki aplikacji IKO). Zgodnie z zasadami bezpieczeństwa zastosowanymi w całej ofercie PKO Junior, to rodzic decyduje o udostępnieniu portmonetki swojemu dziecku, a także o zasilaniu jej wybraną przez siebie kwotą. Profil portmonetki może być przez rodzica zmieniony w każdej chwili (można to zrobić w serwisie internetowym portmonetka.pkobp.pl) – np. gdy dziecko skończy 13 lat.Ekran bankomatu PKO Banku Polskiego w wersji dla dzieci

Więcej informacji na temat innowacyjnej oferty PKO Junior (w tym o rachunku PKO Konto Dziecka) można znaleźć na www.pkobp.pl/junior, w oddziałach PKO Banku Polskiego w całej Polsce, a także pod numerami Infolinii 801 302 302 lub 815 356 565.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/rok temu
Ja mam konto PKO Junior, mam 12 lat ale moja mama nie podała mi nazwy aby wchodzić na konto w banku prze internet :( Teraz jej w domu nie ma to zaraz będę przeszukiwać dokumenty, bo chce sobie kupić VIP w MovieStarPlanet
/rok temu
Nasze dziecko korzysta, i jestesmy bardzo zadowoleni jak uczy się czym sa pieniadze, oszczedzanie i jak nalezy sie z nimi obchodzić
/3 lata temu
Mój syn już posiada taką kartę. Ta karta to nauka,współczesne oszczędzanie,wygoda dla dziecka,a dla rodzica koszty żadne.