Party debiutuje!

Party debiutuje!

W warszawskim klubie Platinium hucznie świętował swój wydawniczy debiut dwutygodnik "Party".
/ 10.10.2007 17:54
Party debiutuje!

Tłumnie zgromadzonych gości - aktorów, muzyków, projektantów mody, stylistów i innych ludzi show-biznesu - powitała redaktor naczelna magazynu Aneta Wikariak w towarzystwie Marcina Prokopa.
"Chcemy, aby "Party" było pismem eleganckim, ale i takim, na stronach którego wiele będzie się działo" - powiedziała redaktor naczelna. W magazynie czytelnik znajdzie m.in. rubrykę "Na gorąco", w której będzie mógł poznać najświeższe wiadomości z życia gwiazd, z kolei w "Zbliżeniach" pokazane zostaną domy, mieszkania i ulubione miejsca gwiazd, a w "Niezwykłych historiach" pojawi się coś, co powinno czytelnika poruszyć i skłonić do refleksji. Także moda, uroda i zdrowie zostaną pokazane przez pryzmat gwiazd.

Krótko mówiąc, na rynku pojawi się magazyn bardzo przybliżający nam świat tych, których podziwiamy na ekranach telewizorów, na estradzie czy w kinie. Nic zatem dziwnego, że na uroczystości inaugurującej imprezę pojawiło się wiele polskich gwiazd, m.in. Katarzyna Figura, Paweł Deląg, Kevin Aiston, Ivan Komarenko, Agnieszka Perepeczko, Andrzej Sołtysik, Piotr Najsztub i Monika Jarosińska. Nie zabrakło także Małgorzaty Foremniak, która reklamuje ten nowy tytuł.