POLECAMY

Party debiutuje!

W warszawskim klubie Platinium hucznie świętował swój wydawniczy debiut dwutygodnik "Party".
Party debiutuje!

Tłumnie zgromadzonych gości - aktorów, muzyków, projektantów mody, stylistów i innych ludzi show-biznesu - powitała redaktor naczelna magazynu Aneta Wikariak w towarzystwie Marcina Prokopa.
"Chcemy, aby "Party" było pismem eleganckim, ale i takim, na stronach którego wiele będzie się działo" - powiedziała redaktor naczelna. W magazynie czytelnik znajdzie m.in. rubrykę "Na gorąco", w której będzie mógł poznać najświeższe wiadomości z życia gwiazd, z kolei w "Zbliżeniach" pokazane zostaną domy, mieszkania i ulubione miejsca gwiazd, a w "Niezwykłych historiach" pojawi się coś, co powinno czytelnika poruszyć i skłonić do refleksji. Także moda, uroda i zdrowie zostaną pokazane przez pryzmat gwiazd.

Krótko mówiąc, na rynku pojawi się magazyn bardzo przybliżający nam świat tych, których podziwiamy na ekranach telewizorów, na estradzie czy w kinie. Nic zatem dziwnego, że na uroczystości inaugurującej imprezę pojawiło się wiele polskich gwiazd, m.in. Katarzyna Figura, Paweł Deląg, Kevin Aiston, Ivan Komarenko, Agnieszka Perepeczko, Andrzej Sołtysik, Piotr Najsztub i Monika Jarosińska. Nie zabrakło także Małgorzaty Foremniak, która reklamuje ten nowy tytuł.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/11 lat temu
następne czasopismo które strasznie ale to strasznie oszukuje zanim coś napiszą i zfotografują to niech przypatrzą się czy to te osoby w polsce są gazety brukowe do bani chorobliwe zazdrosne a redaktorki i dziennikarki chyba nie kończyły studiów dziennikarskich do tych gazet należy gala,party,viva to nie są gazety tylko komunistki,przeciwniczki uni europeskiej demokracji bardzo by chciały żeby wróciły tamte czasy bo nie mają co żryć i pieniędzy zdajsie że kłamstwo i oszustwo to grzech śmiertelny właśnie te party to magazyn do kitu bo piszą bzdury zazdrośnice niech pani aneta uda się do psychologa i do okulisty pewnie jest chorobliwie zazdrosna pani daj spokuj nie wiesz że możesz stracić gazete i posade bo nie kończyła panii studiów dziennikarskich bo tak nie zachowują się prawdziwi dziennikarze i nie zajmują się plotkami chyba pani Anetko Ola Kwaśniewska napisała żeby nie wierzyć plotkom stuknijcie się w głupie głowy złośliwe gazety którew kłamią droga galo i vivo i party nie umiecie nic nadajecie się do burdeli a nie żeby pracować w gazetach komujnistki