POLECAMY

Weź udział w zabawie i świętuj 15. urodziny Lego Star Wars

Poznaj szczegóły weekendowej imprezy dla całej rodziny!
Weź udział w zabawie i świętuj 15. urodziny Lego Star Wars fot. Fotolia/kolaż Polki.pl
W niedzielę 27 kwietnia firma LEGO Polska rozpoczyna uroczyste obchody 15-lecia serii LEGO® Star Wars™. Z tej okazji w Warszawie w galerii handlowej Blue City odbędzie się wielka impreza z mnóstwem atrakcji dla dzieci, ich rodziców i wszystkich fanów sagi "Gwiezdne wojny".

Co świętujemy?

W 2014 roku przypada 15-ta rocznica powstania pierwszych klocków z serii LEGO® Star Wars™, która odniosła olbrzymi sukces i każdego roku oferuje kolejne kosmiczne modele. LEGO postanowiło uczcić tę okazję uroczystymi obchodami na całym świecie. W Polsce, w kilku miastach odbędą się wielkie imprezy, podczas których producent kultowych zabawek zaprosi małych i dużych fanów do fantastycznego świata LEGO® Star Wars™.

Harmonogram najbliższej imprezy w Warszawie

Pierwsza z nich zostanie zorganizowana w niedzielę 27 kwietnia w galerii handlowej Blue City w Warszawie w godz. 13-20.00. Gry i zabawy poprowadzą profesjonalni animatorzy w strojach Star Wars™. Dzieci będą mogły budować z klocków LEGO ogromne figury m.in. Dartha Vadera™ i Mistrza Yody, zaprojektować i stworzyć statki kosmiczne oraz brać udział w konkursach i wygrywać atrakcyjne zestawy LEGO.

Zostanie stworzona specjalna strefa relaksu, w której wyświetlane będą animowane filmy LEGO® Star Wars™ oraz strefa foto, gdzie dzieci będą mogły robić zdjęcia z postaciami z „Gwiezdnych wojen”. 

Podczas eventu zostaną również pokazane najciekawsze modele klocków LEGO® Star Wars™. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych w specjalnym sektorze LEGO® DUPLO®. Dodatkowo każde dziecko otrzyma specjalny, imienny dyplom uczestnictwa w obchodach 15-lecia LEGO® Star Wars™.

Już na początku maja odbędzie się kolejny event w centrum handlowym Manufaktura w Łodzi, a kolejne zaplanowane są na drugą połowę roku. Kalendarz wydarzeń będzie dostępny na www.LEGO.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)