hot wheels fot. Materiały prasowe

Niezwykły duet Hot Wheels na jednym epickim torze

Chłopcom w wieku od 4 do 8 lat nic nie sprawia większej radości niż zabawa samochodami. Jej megadawkę zapewni nowy zestaw kultowej marki Hot Wheels. Obejmuje on dwa auta w zupełnie różnych rozmiarach, a dodatkowo także tor w kształcie pętli, wyposażony w wyrzutnię i rampę.
Redaktorki Polki.pl / 28.02.2020 14:28
hot wheels fot. Materiały prasowe

Zestaw pozwoli Wam zorganizować nieskończoną liczbę niesamowitych wyścigów. Wszystko za sprawą toru w kształcie pętli, na którym rywalizować mogą ze sobą dwa auta.

Klasyczny samochodzik Hot Wheels oraz znacznie od niego większy, stworzony do stłuczek, kraks i pokonywania przeszkód pojazd Monster Trucks z designerską, metalową karoserią zawieszoną na wielkich kołach.

Zabawa i rywalizacja

Mimo że pojazdy zdecydowanie różnią się gabarytami, to który z nich zwycięży i zgrabnie wyląduje w pucharze wcale nie jest przesądzone. Kolorytu zabawie można dodać włączając do wyścigowej stawki inne pojazdy marki Hot Wheels, jakie chłopcy mają już w swoich kolekcjach.

hot wheels zabawka dla dzieci
fot. Materiały prasowe

Tor został wyjątkowo ozdobiony wzorem bieżnika opon pojazdów Monster Trucks. Nowy zestaw Hot Wheels daje mamie szansę dzielenia pasji syna.

Wspólna zabawa samochodzikami to również świetna okazja do nauki zdrowej rywalizacji, pokonywania przeszkód, podejmowania wyzwań i niezrażania się porażkami. Opowiadane w trakcie wyścigów historie pozwalają zaś rozwinąć u dziecka kreatywność i wyobraźnię.

Sugerowana cena zestawu: 115 zł

monster truck hot wheels
fot. Materiały prasowe

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)