POLECAMY

Co zrobić, by nauka dziecka była przyjemnością?

Najlepsi specjaliści radzą, jak wspierać rozwój dziecka. Dzięki ich podpowiedziom uda ci się odpowiednio ukształtować charakter dziecka!
Co zrobić, by nauka dziecka była przyjemnością? fot. Fotolia/kolaż Polki.pl
Propozycje psychologów na wsparcie dzieci w okresie nauki. Metody i techniki uczenia się, które przyniosą najlepsze efekty i zredukują stres. Wskazówki dotyczące sposobów komunikowania z dziećmi tak, by wzmacniać ich potencjał, samodzielność i kreatywność. To wszystko i jeszcze więcej w najnowszym patronacie Polki.pl!

Jak pomóc dziecku odnaleźć się w szkole?

Gdy dziecko rozpoczyna naukę w szkole podstawowej, rodzic pragnie zapewnić mu jak najlepsze warunki. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że te pierwsze doświadczenia są bardzo ważne. Od nich będzie zależeć późniejszy stosunek dziecka do nauki i wiara we własne siły. Jak to wszystko zorganizować? Jak sprawić, by dziecko miało motywację do nauki? Między innymi na te pytanie Natalia i Krzysztof Minge odpowiadają w najnowszej książce „Jak wspierać rozwój dziecka w wieku 6-13 lat?”

Co znajdziemy w publikacji?

Wskazówki i porady zawarte w książce pomogą pomyślnie przetrwać pierwsze lata edukacji dzieci poprzez stworzenie im odpowiednich warunków do efektywnej nauki, a także wypracowanie dobrych nawyków związanych ze szkołą, zabawą i odpoczynkiem. Autorzy podpowiadają, w jaki sposób pomóc dzieciom w radzeniu sobie z problemami, a także proponują ćwiczenia, które pomogą pokonać stres oraz takie, które pozytywnie wpływają na koncentrację.

„Jak wspierać rozwój dziecka w wieku 6-13 lat?” warto przeczytać, by w pełni zrozumieć, jakim wyzwaniem są dla dziecka pierwsze lata w szkole i jak możemy je wspierać, aby uczyły się samodzielnie, chętnie i osiągały coraz lepsze wyniki w nauce.

Zapraszamy!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)