POLECAMY

Najnowsze przygody Scooby-Doo już na DVD

Czy Scooby-Doo przestanie wreszcie przyciągać kłopoty? A może to kłopoty przyciągają Scooby-Doo? Nowa zagadka do rozwiązania!
Najnowsze przygody Scooby-Doo już na DVD fot. Galapagos Films
To już czternasty z serii pełnometrażowych filmów animowanych o najsławniejszym dogu niemieckim - detektywie Scooby-Doo oraz jego kudłatym panu i przyjaciołach.

Znowu w drodze Scooby-Doo!

Zaalarmowana przez matkę Velmy Spółka mknie swoim kolorowym samochodem w kierunku Akademii Magii Merlina, sławnego czarodzieja. Studiuje tam młodsza siostra Velmy. Zdaniem pani Dinkley postrzelona Madelyn pilnie potrzebuje pomocy!
Od pewnego czasu w szkole straszy pół-orzeł a pół-lew kobieta-gryfon! Tajemnicza Zjawa czy Sprytny Oszust? Fred, Velma, Daphne i Kudłaty wietrzą podstęp.

Co możemy zrobić?

Przyjaciele decydują się przeprowadzić szczegółowe dochodzenie!
Trzeba odkryć prawdę! Uczniowie muszę znów poczuć się bezpiecznie w swojej szkole!  Czy Scooby-Doo wpadnie na jakiś trop? Sekrety, mroczne legendy i stare mity.
Duchy, gobliny i inni goście…  Solidna porcja strachu okraszona scooby-chrupkami
z bitą śmietaną w wiśniowym sosie!

Co nowego u Scooby – Doo?
„Scooby-Doo  Abracadabra-Doo” to kolejny, po „Scooby-Doo i Miecz Samuraja „pełnometrażowy film o Tajemniczej Spółce. Ulubieni bohaterowie powracają w starym, dobrym stylu. Moda vintage ciągle obowiązuje – Daphne, Fred, Velmai Kudłaty mają charakterystyczny wizerunek wykreowany jeszcze w latach  sześćdziesiątych przez producenta i animatora Iwao Takamoto („Kopciuszek”, „Zakochany kundel”, „101 Dalmatyńczyków”).

Styl animacji jest nieco inny. Grafika bardziej mroczna i realistyczna, zbliżona do Scooby Doo na Wyspie Zombie. Zmieniły się także głosy oryginalnej obsady – Casey Kasem dubbingujący Kudłatego przeszedł na emeryturę. Zastąpił go Matthew Lillard („Apartament”, „Stracone zachody miłości”, „Tarantella”).
Więcej zmian nie ma – teksty pozostają pełne humoru, a zagadki zawiłe!
Na DVD 75-minut filmu ze wspaniałym polskim dubbingiem oraz dodatek specjalny: Scooby-Doo i teatrzyk marionetek!

„Scooby-Doo: Abrakadabra-Doo” już od 14 maja na DVD!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)