POLECAMY

Na planie serialu "Ranczo"

Prohibicja w Wilkowyjach.
W Jeruzalu koło Mińska Mazowieckiego rozgościła się ekipa produkcyjna serialu "Ranczo". Tym razem na miejscowej plebanii spotkała się nieformalna rada społeczna Wilkowyj.

Przy okrągłym stole zasiedli m.in. serialowy ksiądz i wójt, czyli Cezary Żak, Lucy, w tej roli Ilona Ostrowska, miejscowy doktor, czyli Wojciech Wysocki oraz Michałowa, gospodyni księdza, w tej roli Marta Lipińska. Możemy zdradzić, że kolejna, trzecia już seria “Rancza” zaczyna się od pożaru Country Clubu i jak to w życiu bywa miejscowa społeczność dzieli się na tych, którzy chcą go odbudować oraz tych, którzy chcą zostawić wszystko po staremu. Kością niezgody jest oczywiście sprzedaż alkoholu oraz zepsucie obyczajów, któremu winna jest działalność klubu. Nieformalne rada obradująca na plebanii ma zadecydować czy klub odbudować czy nie. Szczegółów obrad nie zdradzimy, ale możemy powiedzieć, że linie podziału przebiega między kobietami, a mężczyznami...

Po przerwie ekipa filmowców przeniosła się z kolei do miejscowego ośrodka zdrowia, gdzie do ambulatorium zgłosił się poturbowany Kusy, bo jak się okazało spadł on z konia. "Pojawią się nowe postacie i kolejne porcie przygód, które pewne zdarzenia zaskoczą widzów - powiedział nam Cezary Żak. - Mogę zdradzić, że na plebanii pojawi się nowy wikary, ale nie powiem co będzie robił". Zadowolony, mimo upadku z konia był też Kusy. "U mojego bohatera wszystko zostaje po staremu. Jest miłość, pogoda ducha, dużo zgodnych z jego charakterem wahnięć i cofnięć, kroków do tyłu oraz zabiegania o rzeczy prawe i sprawiedliwe. Kusy dba też o ochronę praw obywatelskich w małej miejscowości" - powiedział odtwórca tej roli Paweł Królikowski.

Reżyser "Rancza" Wojciech Adamczyk zapewnia, że w serialu będzie się działo, pojawia się nowe osoby, nowe problemy i nowe inwestycje w gminie.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)