"Na dobre i na złe" odcinek 302

"Na dobre i na złe" odcinek 302

Lena ma kłopot z pacjentką, która walcząc z rakiem, próbuje stosować urynoterapię.
/ 08.10.2007 16:14
"Na dobre i na złe" odcinek 302

Niedziela (07.10.), godz. 16.05, "Na dobre i na złe" (odc. 302 "Smak samotności"), Reż. Kordian Piwowarski, Wyk. Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska, 47 min., TVP 2:
Pan Grzelak wraca do Leśnej Góry na operację żylaków. Jak zwykle próbuje rządzić całym szpitalem i jest wyjątkowo niemiły. Zabiegu miał dokonać Sambor, ale okazuje się, że sam jest poważnie chory. Zbagatelizowane objawy zapalenia wyrostka omal nie doprowadzają do jego śmierci. Małgosia zaprzyjaźnia się z Patrycją. Wyznaje jej, że jest w ciąży. Korzycki i Mariola obawiają się, że proces i wyrok sądu wkrótce ich rozdzielą. Ewa zaprasza Kubę na kolację.


W tym tygodniu możesz obejrzeć także powtórkę odcinka 294:


Piątek (12.10.), godz. 20.35, "Na dobre i na złe" (odc. 294 "Trudny zabieg"), Reż. Grzegorz Pacek, Wyk. Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska, 50 min., TV Polonia:
Lena ma kłopot z pacjentką, która walcząc z rakiem, próbuje stosować urynoterapię. Młoda anestezjolog chce poprawić stan oczekującej na zabieg staruszki poprzez podanie kroplówki, czemu sprzeciwia się Monika. Tretter rozstrzyga spór na korzyść Alicji. Lena, po rozmowach z przyjaciółmi, informuje Latoszka, że jednak nie odejdzie razem z nim z pracy. Meg chce zmusić Donovana do leczenia. Grozi mu, że się z nim rozstanie, jeśli nie zacznie on terapii.