POLECAMY

"Mysi agenci" na DVD

Sympatyczni bohaterowie, wartka, przeskakująca z kontynentu na kontynent, akcja i porywające latynoskie rytmy. "Mysi agenci" już na DVD.
"Mysi agenci" na DVD fot. Kino świat
Sympatyczni bohaterowie, wartka, przeskakująca z kontynentu na kontynent, akcja; porywające latynoskie rytmy; zabawne dialogi z nawiązaniami do najsłynniejszych agentów świata - Jamesa Bonda i Kapitana Klossa, w tłumaczeniu Kuby Wecsile, współtwórcy sukcesów „Ratatuja", „Pioruna" i „Disco Robaczków" oraz wokalne popisy mistrzów dubbingu – Tomasza Kota („Dżungla”, „Mikołajek”, „Rodzinka Robinsonów”), Cezarego Morawskiego („Renifer Niko ratuje święta”, „Pocahontas”) oraz Brygidy Turowskiej („Kung fu Panda”, „Alicja w Krainie Czarów”) - witajcie w kolorowym świecie „MYSICH AGENTÓW”!

Agent Zero Zero z Serem Stefan Malutki, nieustraszony poszukiwacz zaginionych mleczaków, powraca w nowej misji, która udowodni, że nie takie z niego małe miki i zawiedzie go na wszystkie kontynenty naszego globu! Tym razem supergryzoń wpada w sidła perfidnego rekina show-biznesu Don Podlova, który chce zbić fortunę, ujawniając światu mysiego agenta mówiącego ludzkim głosem. Co gorsza, wyrachowany biznesmen przejmuje także prezenty, wręczane przez supermyszkę dzieciom, które właśnie pożegnały się z pierwszym ząbkiem. Na ratatunek Stefanowi rusza niezawodna ekipa jego mysich agentów: rozśpiewany Stachu - król estradowego obciachu, bystra Mariola, której talenty są wieczne, maleńki Bratek - superspec od myszkowania oraz piękna Lola - roztańczona Myszsz Świata  2010.

Zobacz zdjęcia z filmu:W polskiej wersji językowej głosów użyczyli:

Tomasz Kot - Stefan Malutki
Izabela Bukowska - Lola
Anna Zagórska - Mariola
Jacek Lenartowicz - Stach
Cezary Morawski - Don Podlov
Paweł Szczęsny - Pan Gunther
Anna Apostolakis - Adelajda
Brygida Turowska - Bratek
Reżyseria polskiego dubbingu - Cezary Morawski

"Mysi agenci", Produkcja: Hiszpania/Argentyna 2008, Dystrybucja DVD: Kino Świat
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)