Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Ceramika i reklama.
/ 18.10.2007 14:38
Monika Mrozowska
Monika Mrozowska popularność zdobyła rolą w serialu "Rodzina zastępcza". Teraz jednak poświęca się wychowaniu córki i swojej wielkiej pasji - ceramice.

Aktorka z mężem mają własną pracownię, gdzie wykonują różne rzeczy - od maleńkich ozdobnych kominków zapachowych, po umywalki czy lampy. Poza tym Monika prowadzi warsztaty ceramiczne w jednej ze szkół podstawowych. Ale to nie koniec jej działalności, gdyż zaprasza do swojego domu, również na warsztaty, mamy ze swoimi pociechami.

"Mamy dużą kuchnię i ogromny stół. Tam właśnie organizujemy warsztaty dla matek z dziećmi. Mogą wspólnie lepić, a potem malować wykonane przez siebie przedmioty. Przy okazji pieczemy jakieś bułeczki albo ciasto, więc zawsze jest gorący smakowity poczęstunek" - mówi Monika. Aby zajęcia były jeszcze bardziej profesjonalne, niedawno Monika z mężem kupili ogromny, 200-litrowy piec do wypalania ceramiki. Czy to oznacza, że nie zobaczymy aktorki już w żadnej telewizyjnej produkcji? "Więcej mam szczęścia w reklamie, więc pojawiam się na castingach do reklam. A co będzie z serialami? Zobaczymy, w końcu nigdy nic nie wiadomo".