Gra Mój Dakar fot. Fotolia/Kolaż Polki.pl

"Mój Dakar" - emocjonująca gra dla całej rodziny!

Lubicie wspólnie z rodziną grać w planszówki? Wypróbujcie tę nowość!
Milena Oszczepalińska / 16.12.2015 05:18
Gra Mój Dakar fot. Fotolia/Kolaż Polki.pl

Dakar to najdłuższy i najbardziej niebezpieczny rajd terenowy na świecie, w którym biorą udział: ciężarówki, samochody, motory i quady.

Trasa gry "Mój Dakar"

Gra rozpoczyna się w Limie, prowadzi przez Peru i Chile, a kończy się w Buenos Aires. Po drodze na zawodników czeka wiele przygód, bo na Dakarze zdarzyć się może wszystko i nigdy nie wiadomo, co czeka za pustynną wydmą. Zwycięża ten, kto pierwszy dojedzie do mety.

Zasady gry

Celem rozgrywki jest jak najszybsze pokonanie wyznaczonej trasy. Każdy gracz wybiera swój pojazd czyli kolor pionka i ustawia na planszy na polu odpowiedniego pojazdu. Grę rozpoczyna najmłodszy uczestnik od rzutu kostką. Kolejni gracze przystępują do gry w kolejności zgodnej z ruchem wskazówek zegara. Gracze kolejno rzucają kostką do gry i przesuwają się o tyle pól, ile oczek wypadło na kostce.


Po drodze jednak, jak to w rajdzie Dakar, może wydarzyć się wiele niezapowiedzianych awarii i przygód, które mogą znacząco opóźnić dotarcie na metę. Każdy kłopot z samochodem lub zła pogoda zmniejszają szansę na wygraną. Trzeba się spieszyć - na szczęście za szybką jazdę są bonusy. A zatem, do dzieła!

Gra została wzbogacona o innowacyjne rozwiązanie na rynku wydawniczym - aplikację TAP2C. Dzięki niej Klienci mogą skorzystać z dodatkowych treści multimedialnych. Zapowiada się niesamowita przygoda!

Grę "Mój Dakar" można nabyć w HitSalonik.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)