Miś Bruno w szkole

Nowy, wrześniowy numer miesięcznika „Miś Bruno i przyjaciele” znowu pełen atrakcji!
/ 13.09.2006 16:08
bruno1.jpgDlaczego musimy codziennie spać, jak to się stało, że SamSam zaprzyjaźnił się z olbrzymem, jak potrafią się z dziećmi bawić zebry – o tym i o innych sprawach dowiedzą się dzieci z szóstego numeru edukacyjnego miesięcznika „Miś Bruno i przyjaciele”. Najnowszy numer w sprzedaży od 14 września.


Tematem przewodnim w tym miesiącu jest oczywiście szkoła. Miś Bruno idzie do szkoły pierwszy raz i bardzo to przeżywa. Spotka go tam sporo przygód! A kto będzie gwiazdą pierwszego dnia w szkole u Poli Szyszyckej? Te historie na pewno zainteresują małych czytelników, a w ich zrozumieniu pomogą im kolorowe i wesołe obrazki.
Pasję edukacyjną dzieci będą też rozwijać Szok i Szyk, którzy wyjaśnią wszystkim ciekawskim, dlaczego musimy codziennie aż tak długo spać i co dzieje się w naszej głowie, gdy śnimy. A jeśli komuś znudzi się siedzenie w szkole, to z rodziną Patatajów może wybrać się aż do Londynu! Natomiast w cyklu „Historia jak z obrazka” dzieci poznają przygody malutkiego, ale niezwykle sympatycznego króla, który chce być wielki.
Poza tym jak zwykle na 36 stronach miesięcznika: rymowanki „Poezja – fantazja”, zagadki i rysunkowe łamigłówki, interaktywne gry oraz prezent – magnetyczna figurka Misia Bruno. Co miesiąc Miś Bruno i jego przyjaciele łączą zabawę z edukacją, wyręczają rodziców w odpowiadaniu na dociekliwe pytania i przybliżają maluchom otaczający je świat.

„Miś Bruno i przyjaciele”, nr 6, Edipresse Polska, 2006.