Miś Bruno i przyjaciele, nr 7

Jesienią Miś Bruno bawi się liśćmi i próbuje przechytrzyć wiatr. Jak? Dowiesz się z najnowszego zeszytu dostępnego w kioskach od 12 października.
/ 11.10.2006 16:29
bruno1.jpgCo Pola i jej brat Oskar robią w lesie, dlaczego Miś Bruno uwielbia jesień, dokąd tym razem pojadą Patataje, czy malutki jeż rodzi się z kolcami – o tym dzieci dowiedzą się z siódmego numeru miesięcznika „Miś Bruno i przyjaciele”. Najnowszy numer w kioskach od 12 października.

U Misia Brunona i jego przyjaciół nadeszła jesień. Ale naszemu urwisowi nie przeszkadza to w radosnych zabawach na świeżym powietrzu. Chętnie bawi się liśćmi i próbuje przechytrzyć wiatr. Jak? Dowiesz się z najnowszego zeszytu. Dla tych, którzy mają dosyć październikowych chłodów, mamy niespodziankę! Patataje, czyli zaprzyjaźniona z Misiem Brunonem rodzina obieżyświatów, zabiorą przedszkolaki w bardzo daleką podróż: do Tajlandii. Dzieci zwiedzą Bangkok i poznają najpiękniejsze tajskie pałace.
Z pomocą Szyka i Szoka ciekawscy przyrodnicy dowiedzą się, dlaczego jeż zwija się w kulkę i nie boi się liska, a w cyklu „Historia jak z obrazka” poznają przygody Małej Wiewiórki, która myśli jedynie o sobie i zbiera olbrzymie zapasy orzechów na zimę. Pewna przygoda odmienia całe dotychczasowe życie Małej Wiewiórki. Co z tego wyniknie? Przeczytajcie!
Poza tym w miesięczniku: rymowanki, kolorowanki, zgadywanki oraz magnetyczna figurka Misia Brunona do kolekcji.

„Miś Bruno i przyjaciele”, nr 7, Edipresse Polska, 2006