Kultowe zabawki dla dzieci - 11 przykładów

Pamiętasz czym ty - jako dziecko - bawiłaś się z rówieśnikami? Przypominamy, jakie zabawki były na topie w czasach twojego dzieciństwa!
Agata Bernaciak / 27.11.2012 13:55
Czasem zastanawiasz się, dlaczego w sklepach nie możesz znaleźć zabawek z czasów dzieciństwa? A może już sama nie pamiętasz, jakie zabawy sprawiały i tobie i rówieśnikom najwięcej frajdy? Prezentujemy kilka przykładów kultowych zabawek, dzięki którym cofniesz się do przeszłości i powspominasz stare lata. A może któryś z tych gadżetów zainspiruje cię do zabawy z twoim maluchem? Przekonaj się sama!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/07.04.2015 18:47
Ja odkryłam niedawno fajne zabawki muzyczne z b.toys. Naprawde super jakosc i spory wybór. Dla mojej małej to istne szaleństwo bo ona uwielbia wszystko co gra, śpiewa itd także teraz robi nam małe koncerty. Czasami w domu jest naprawdę głośno, ale jak są dzieci to dom żyje i o to chodzi. Widziałam kilka z nich w kinderland24 także jeżeli ktoś ma w domu małego artystę to polecam.
/21.11.2013 14:54
Moich rodziców, gdy byłam mała nie było stać na wiele zabawek, ale zawsze marzyłam o Furby'm, jedna koleżanka go miała. Widzę, że znów zabawka pojawiła się w sklepach, chyba w bogatszej wersji.
/01.12.2012 22:37
Jak na dzisiejsze czasy to trochę kiepskie propozycje.......... :/
POKAŻ KOMENTARZE (2)