POLECAMY

"Kudłaty i Scooby-Doo na tropie"

Nowa, odlotowa seria przygód Scooby-Doo już na DVD.
"Kudłaty i Scooby-Doo na tropie"
Najzabawniejszy duet najlepszych przyjaciół z Tajemniczej Spółki na tropie strrrasznych przygód. Polska wersja dubbingowa! Ponad 90 minut doskonałej zabawy!

Galapago
s Films i Warner Home Video przedstawiają wydaną po raz pierwszy na DVD całkiem nową, animowaną serię z udziałem ulubionego przez dzieci na całym świecie psa Scooby–Doo i jego najlepszego przyjaciela – Kudłatego : "Kudłaty i Scooby-Doo na tropie! – Część 1".

Pierwsza płyta z przygodami przezabawnego duetu pojawi się w sklepach na DVD już 25 stycznia 2008 roku, (w wypożyczalniach od 17 stycznia).

Oprócz odcinków zawierać będzie dodatki specjalne:

• Szalone wyzwanie Kudłatego i Scooby-Doo
• Zwiastun filmowy

"Kudłaty i Scooby-Doo na tropie! – Część 1"
W rozbrykanym debiucie, w zupełnie nowej, odlotowej serii dla dzieci, Scooby-Doo pozna smak FORTUNY KUDŁATEGO, kiedy ten odziedziczy spadek po swoim wujku Albercie, genialnym wynalazcy, który zaginął w tajemniczych okolicznościach. Przyjaciele będą musieli uciekać przed podstępnym Doktorem Phibesem i jego szpiegami, a pomoże im w tym robot-kamerdyner Robie.
Jednak to nie koniec przygód! Aby rozbroić tajemnicza maszynę, Kudłaty pojedzie do Szwajcarii na konferencję dotyczącą globalnego ocieplenia (odcinek: "WIECEJ FONDUE DLA SCOOBY-DOO"). Zobaczcie też, jak "SCOOBY-DOO Z WYŻSZYCH SFER" dostanie sie do prestiżowego klubu i doprowadzi jego członków oraz Doktora Phibesa do szaleństwa - wpychając w siebie tyle darmowego jedzenia, ile tylko zdoła! Po powrocie do domu nadejdzie czas na "IMPREZKĘ Z ARTEM"! Jednak czy ten, będący szpiegiem Doktora Phibesa, nie obróci wszystkiego w totalna katastrofę?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/11 lat temu
no i znów te dziwne dodawanie opiń
/11 lat temu
te dziwoty straszne dziwoty się tu kryją
/9 lat temu
sci
POKAŻ KOMENTARZE (2)