POLECAMY

"Kryminalne zagadki Las Vegas 6" odcinki 16-17

W kominie pewnego budynku znaleziono zwłoki mężczyzny.
"Kryminalne zagadki Las Vegas 6" odcinki 16-17 fot. ONS

W kominie pewnego budynku znaleziono zwłoki mężczyzny. Według ekspertów ofiara mogła wcześniej zostać podpalona. Okazuje się również, że właściciel domu, w którym odkryto zwłoki, był przed rokiem zamieszany w zniknięcie nieletniej dziewczyny. Wtedy nie udowodniono mu winy. Ludzie Gila Grissoma - Sara Sidle, Nick Stokes i Jim Brass - wznawiają śledztwo w tej sprawie.
TVP 2, 2007.12.17, godz. 23.50 (odc. 16/24)

Zespół filmowy realizujący reality show obserwuje pierwsze 48 godzin śledztwa kryminologów. Poszukują oni mężczyzny, który podając się za strażaka wtargnął do apartamentu agentki nieruchomości i napadł na nią. Filmowcy przedstawiają współpracę zespołu Grissoma podczas śledztwa, a także to, jak poszczególni funkcjonariusze radzą sobie z obowiązkami i emocjami podczas pracy. Tymczasem dochodzenie ma poważny charakter. Przestępca jest bowiem psychopatą, który atakuje co dwa tygodnie i ma obsesję na punkcie damskich stóp. Pracujący po godzinach Warrick zmaga się z kryzysem w swoim małżeństwie.
TVP 2, 2007.12.18, godz. 00.40 (odc.17/24)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/11 miesięcy temu
Super jest ten serial, ale szkoda, że nie ma gdzieś na portalu świeższych informacji o kolejnych sezonach. Oglądam ostatnio premierowe odcinki w niedziele na Pulsie 2. To już przecież 12 sezon a na polkach nie mogę znaleźć, żadnych dodatkowych szczegółów... :(