POLECAMY

"Króliczek Titou"

Polska wersja soundtracku do francuskiej bajki.
"Króliczek Titou" to polska wersja soundtracku do francuskiej bajki ("Titou Le Lapinou").Wspólne śpiewanie przy dźwiękach płynących z głośników to nie tylko doskonały pomysł na wesołą zabawę w rodzinnej atmosferze, to także jeden z elementów stymulujących rozwój emocjonalny i intelektualny naszych pociech.

W towarzystwie ulubionych bohaterów, mi.in. króliczka, ptaszka, chłopca, piesków i bizonów, naukę z łatwością można połączyć z wyborną zabawą.

A uśmiech wdzięczności i radości na twarzy dziecka jest przecież bezcenny...

Tracklista:
1. Titou
2. Kuku, Titou
3. Ten kto mówi, rację ma
4. Słodki mój Titou
5. Nie prześladuj much
6. Leśna orkiestra
7. Graj w klasy z Titou
8. Brzydkie wyrazy
9. Szczęście
10. Titou (wersja karaoke)

DVD-Teledyski

1. Titou
2. Kuku, Titou
3. Brzydkie wyrazy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/11 lat temu
Bekowe jest nagranie Wyrazy Brzydkie :D
/11 lat temu
Beznadziejne piosenki które robią dziecku większą sieczkę z mózgu niż nam oglądanie politycznych starć na salonach... a piosenka brzydkie wyrazy jest co najmniej nieprzemyślana... odradzam stanowczo ! Zastanówcie się drogie mamusie co puszczacie dziecku i czasami przystopujcie z tą liberalnością.
/11 lat temu
Oglądałam te teledyski i uważam że warto je polecić rodzicom do zakupu, a dzieciakom do oglądania! Titou jest zdecydowanie lepszy od wszystkich Spider-manów, Batmanów czy Power Rangers które należą do ścisłej czołówki dziecięcych hitów, a tak naprawdę nigdy nie powinny się tam należeć. Co innego dobra bajka, a co innego oglądanie Power Rangersów obijających gęby kitowców. TITOU GÓRĄ!