POLECAMY

Konkurs "Świat magii Wonderbook" - WYNIKI

Marzy ci się, by gdzieś - miliony kilometrów stąd - był inny świat? Zobacz, kto został laureatem konkursu!
Konkurs "Świat magii Wonderbook" - WYNIKI

Niemal każdy z nas jako dziecko marzył, by nauczyć się czarować, przenieść się do świata magii i odkryć to, co nieznane. Choć dawniej nie było to możliwe i pozostawało jedynie w świecie naszej wyobraźni, dziś nasze dzieci mogą spełnić te marzenia!

Zastanawiasz się, w jaki sposób? Wszystko to stało się możliwe dzięki rozbudzającym wyobraźnię grom Wonderbook na Playstation 3! Zapraszamy Cię do świata fantazji i dziecięcych marzeń.

Laureaci konkursu

1. Aagateczka
2. vaniliam
3. skahio


Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej poprzez otrzymanie prywatnej wiadomości na forumową skrzynkę od redakcji. Wszystkim serdecznie gratulujemy!


Zadanie konkursowe

Podaj propozycję receptury magicznego eliksiru i napisz, do czego chciałabyś, by Ci posłużył.

Co do wygrania?

Mamy do rozdania 3 zestawy nagród, w skład których wchodzą:

  • 2 gry na Playstation 3 "Wonderbook: Wędrówki z Dinozaurami" oraz "Wonderbook: Księga Eliksirów"
  • książka "Wonderbook"

W Wonderbook: Księga Eliksirów najmłodsi wezmą udział w  turnieju o Złoty Kociołek i przekonają się, czy mają zadatki na mistrza eliksirów, poznają pełen ekscytujących wyzwań magiczny ogród oraz intrygujące historie związane z każdym z magicznych napojów. Wszystko to pod czujnym okiem trochę dziwnego, ale bardzo utalentowanego nauczyciela, eliksirowara Zygmunta – nowej postaci stworzonej przez J.K. Rowling.

W grze Wonderbook: Wędrówki z Dinozaurami gracz odbędzie fascynującą podróż przez prehistoryczny świat ożywionych dinozaurów, które pojawią się na wyciągnięcie ręki, dzięki technologii rzeczywistości rozszerzonej oferowanej przez Wonderbook. Najmłodsi wędrując z dinozaurami przeżyją niezwykłe przygody, poznają budzące respekt najsłynniejsze drapieżniki w historii Ziemi, a nawet zobaczą z bliska prehistoryczne konflikty.Konkurs trwał w dniach od 12.03.2014 do 25.03.2014
Regulamin konkursu.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)