POLECAMY

Uwaga! Mamy dla was konkurs: 500 dziecięcych body do rozdania (dziennie)!

Wygraj najnowsze ubranka dla dzieci, które zaprojektowała Beata Sadowska.
Uwaga! Mamy dla was konkurs: 500 dziecięcych body do rozdania (dziennie)! fot. materiały prasowe

Beata Sadowska sama niedawno została mamą. Macierzyństwo dało jej nową energię. Beata nie zrezygnowała z aktywności fizycznej. Więcej - stworzyła nowy fenomenalny projekt, do którego zainspirowało ją rodzicielstwo. O co dokładnie chodzi? Beata Sadowska zaprojektowała dziecięce body, które już teraz możecie wygrać w konkursie.

Jak wziąć udział w konkursie? 

Wystarczy wejść na stronę https://www.projektbody.pl i wziąć udział w konkursie. Codziennie do wygrania jest aż 500 dziecięcych body.

Projekt Body

Tak właśnie nazywa się nowy projekt Beaty. Dziennikarka postanowiła zaprojektować kolekcję dziecięcych bodziaków – ubranek, które są niezbędne w szafie każdego niemowlaka. Jak sama przyznaje:

Jestem mamą i wiem, że kiedy chodzi o dzieci, nawet małe rzeczy są bardzo ważne. Stąd pomysł na Projekt Body, czyli ubranka na najmniejsze,  dziecięce rozmiary. Zupełnie niezwykłe, stworzone specjalnie dla Ciebie i Twojego Maluszka. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszam na moją stronę, startujemy już wkrótce: https://www.projektbody.pl Zapewniam Was, że będzie się działo!

 

 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/11 miesięcy temu
nie słyszałam o tym sklepie, zerknę co mają, ja mam starsze dzieci więc mam nadzieję coś dla swoich znajdę ;)