POLECAMY

Konkurs "Śmiech to zdrowie!"

A do wygrania podwójne zaproszenia na występy najzabawniejszych kabaretów w klubie Stodoła!
Konkurs "Śmiech to zdrowie!" fot. materiały promocyjne klubu Stodoła
22 stycznia 2008 r. o godz. 19.00 wystąpią Kabarety - Babeczki z Rodzynkiem, Hlynur oraz Słuchajcie.
29 stycznia 2008 r. o godz. 19.00 bawić nas będzie SKOK – Studenckie Konfrontacje Osobowości Kabaretowych oraz pokaz filmu Władysława Sikory pt. "Zamknięci w Celuloidzie".

Na oba te występy możesz wygrać bilety w naszym konkursie "Śmiech to zdrowie!". Zadanie konkursowe jest bardzo proste - opowiedz nam najśmieszniejszy dowcip, jaki kiedykolwiek słyszałaś/eś, zamieszczając go jako post na konkursowym forum :-)

Weź udział w konkursie, kliknij: Konkurs "Śmiech to zdrowie!".

Zasady konkursu
1.
Konkurs "Śmiech to zdrowie!" zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 14 stycznia 2007 r. do 21 stycznia 2008 r. do godziny 10.00 rano.
2. Odpowiedzi uczestników będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji serwisu polki.pl
3. Nagrody w postaci podwójnego zaproszenia na występ kabaretów w klubie Stodoła 22 stycznia oraz podwójnego zaproszenia na SKOK w klubie Stodoła 29 stycznia zostaną przyznane 2 osobom, których dowcipy zostaną uznane za najśmieszniejsze.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 21 stycznia o godz. 10.00 rano i prześle informacje o wygranej (wraz ze specjalnym hasłem wstępu) do wybranych osób na ich prywatne skrzynki forumowe.
5. Nicki zwycięzców zostaną wpisane na listę i przekazane klubowi Stodoła. Zwycięzcy będą mogli skorzystać z zaproszenia pod warunkiem podania naszego specjalnego hasła oraz swojego forumowego nicku osobie, która będzie wpuszczać danego dnia do klubu.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)