POLECAMY

Konkurs "Przygody Elmo"

Do wygrania płyty DVD z bajkami dla dzieci!
Konkurs "Przygody Elmo"
Zakończyliśmy konkurs "Przygody Elmo"!

Oto lista laureatów:


1. antomi
2. tomasam
3. laurence
4. kolejko
5. sampo21

Serdecznie gratulujemy!


Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Twoje dziecko lubi szalone zabawy? Pomóż mu przebrać się za jego ulubioną postać z Ulicy Sezamkowej! Zrób zdjęcie przebranemu dziecku i wklej je na FotoGalerie polki.pl.

Do wygrania 5 zestawów płyt DVD.

Każdy zestaw zawiera:
1. Świat Elmo - cz. 3 "Rodzina, Masz Wiadomość, Czas Kąpieli"
2. Świat Elmo - cz. 4 "Wielkie Odkrycia"

Czytaj więcej o nagrodach!

Aby wziąć udział w konkursie, kliknij tutaj!


Zasady konkursu:
1. Konkurs "Przygody Elmo" zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 7 do 21 sierpnia 2008 r.
2. Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu polki.pl.
3. Nagrody trafią do osób, których prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 21 sierpnia i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Wyślemy je pocztą niezwłocznie po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
7. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę forumową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
8. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 4 września 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)