POLECAMY

Konkurs Lodowe orzeźwienie według malucha - wyniki

Zobacz, kto został laureatem konkursu na najlepszy orzeźwiający napój dla malucha!
Konkurs Lodowe orzeźwienie według malucha - wyniki fot. Serwis prasowy

Wiewiór goniący za żołędziem to kultowy wątek obecny także w kolejnej części kinowego przeboju - „Epoka lodowcowa 4 – Wędrówka kontynentów”.

SodaStream, oficjalny partner nowej serii, przygotował z okazji tej premiery limitowaną serię swoich produktów z bohaterami kultowej animacji. Z ich pomocą możemy dzielić się z dziećmi wiedzą na temat ekologii oraz dbania o środowisko naturalne. Bo przecież to efekt cieplarniany doprowadził do końca epoki lodowcowej!

Lista laureatów konkursu

Nagrody główne - urządzenie SodaStream Genesis wraz z dwoma syropami do napojów zdobyli:
  • Yamajka.polki.pl
  • gabrielal.polki.pl
Nagrody pocieszenia - 2 butelki słodkich syropów do rozcieńczenia zdobyli:
  • gosh775.polki.pl
  • KaczorDonald.polki.pl
  • angelusia111.polki.pl

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!


 
Regulamin konkursu znajdziesz tutaj
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/5 lat temu
Nie chodzi o osobę, która wygrała zamieszczając wbrew regulaminowi zdjecie z Internetu, ale o reakcję Redakcji na tak ewidentne nietrzymanie się zasad regulaminu. Zasad się przestrzega, bo inaczej zapanuje anarchia i entropia! A tymczasem cisza.....
/6 lat temu
Witam, jestem jedną z laureatek. Baaardzo się cieszę z wygranej, jednak do tej pory nie otrzymałam emaila z prośbą o dane do wysyłki. Pisałam do was emaila prywatnego przez fb, ale też nie otrzymałam odpowiedzi. Bardzo proszę o jakąkolwiek informację.
/6 lat temu
Dokładnie osoba z zamieszczonym zdjęciem z internetu powinna byc zdyskwalifikowana a na jej miejsce redakcja powinna wyłonić inną wypowiedź Droga redakcjo sami stworzyliście regulamin wiec proszę o jego przestrzeganie!!!!
POKAŻ KOMENTARZE (6)