POLECAMY

Konkurs "Lecę na księżyc!"

Do wygrania dziecięce kurtki związane z filmem "Wyprawa na księżyc"!
Konkurs "Lecę na księżyc!"
UWAGA! Zakończyliśmy konkurs "Lecę na księżyc"! Oto laureaci:

1. erdena
2. jahalina
3. laurence
4. ebata
5. rakastan
6. kachna1111
7. cherryLady
8. patrynea
9. Makaki
10. pilot606
11. elzbietk1154
12. jupiter
13. eliza88
14. Jola29k
15. izabela_77

Serdecznie gratulujemy!Zapraszamy użytkowników naszego portalu do wspólnej zabawy!

Twoje dziecko zachwyca się kosmicznymi przygodami filmowych bohaterów? Podsuń mu pomysł narysowania własnej wyprawy na odległą planetę! Zdjęcie rysunku zamieść na FotoGalerie polki.pl.

Do wygrania 15 kurteczek związanych z filmem "Wyprawa na księżyc"!


Aby wziąć udział w konkursie, kliknij tutaj!

Zasady konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 22 października do 6 listopada 2008 r.
2. Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu polki.pl.
3. Nagrody trafią do osób, których prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 6 listopada i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Wyślemy je pocztą niezwłocznie po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
7. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę forumową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
8. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 20 listopada 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!


„WYPRAWA NA KSIĘŻYC 3D”
(org.: „Fly Me To The Moon”)

Pierwszy film animowany zrealizowany w całości w technologii 3D!

Pierwszy raz we wszystkich kinach w Polsce!

Rok produkcji:
2008
Dystrybucja: ITI Cinema
W kinach od 10.10.2008
Czas trwania filmu: 85 min.

TWÓRCY
Reżyser: Ben STASSEN
Polska wersja językowa: Jakub WECSILE
Reżyser polskiej wersji językowej: Marek ROBAKIEWICZ
Producentki: Caroline VAN ISEGHEM, Gina GALLO, Mimi MAYNARD, Charlotte HUGGINS
Producenci wykonawczy: Eric DILLENS, Domonic PARIS, Ben STASSEN
Na podstawie pomysłu Giny GALLO & Dominica PARISA
Scenariusz: Domonic PARIS
Muzyka: Ramin DJAWADI
Casting: Mimi MAYNARD
Reżyser dubbingu: Gina GALLO

WYPRAWA NA KSIĘŻYC 3D
MUSZYCIE TO ZOBACZYĆ!

„Wyprawa na Księżyc 3D” – trójwymiarowa rewolucja w polskich kinach!

Już 10 października wejdzie na ekrany kin animowany film wyprodukowany w całości z myślą o projekcjach trójwymiarowych. Do tej pory podobne możliwości 3D dostępne były jedynie w kinach z projektorami cyfrowymi oraz kinach IMAX. Dzięki nowym, rewolucyjnym rozwiązaniom, m.in. specjalnej kopii filmowej i okularom, nowatorska technologia może stać się teraz szeroko dostępna. To właśnie „Wyprawa na Księżyc 3D” jest pierwszym filmem animowanym, który będzie można zobaczyć trójwymiarowo we wszystkich kinach w Polsce.

Przedsmakiem wrażeń niech będzie to, że akcja przygodowego filmu 3D dla całej rodziny działa się będzie… w kosmosie, a wszyscy widzowie otrzymają specjalne okularki, dzięki którym będą mogli stać się uczestnikami wyjątkowego trójwymiarowego spektaklu.

Reżyserem nagrań polskiego dubbingu jest Marek Robaczewski, który ma w swoim dorobku podobną pracę m.in. przy filmach: „Asterix na Olimpiadzie”, „Wyspa Dinozaura”, „Wallace i Gromit. Klątwa królika”. Autorem polskich dialogów jest Jakub Wecsile – „Ratatuj”, „Auta”, „Opowieści z Narnii. Książę Kaspian”. W polskiej wersji językowej wystąpili: Jarosław Boberek, Zbigniew Suszyński, Mirosław Zbrojewicz, Daniel Olbrychski, Magdalena Walach, Hanna Śleszyńska, Tomasz Sianecki, Mariusz Max Kolonko oraz dzieci: Benjamin Lewandowski, Piotr Janusz i Wita Apostolakis.

„Wyprawa na Księżyc 3D” (org. „Fly Me To The Moon”) w polskiej wersji językowej wejdzie do kin 10 października w 107 kopiach.

* * *

W roku 1969 misja kosmiczna Apollo 11 wyruszyła na Księżyc, niosąc na pokładzie statku najdzielniejszą z dzielnych załóg. Trzech zuchów, których jedynym marzeniem było postawienie stopy na Srebrnym Globie, zaryzykowało własne życie, aby sięgnąć tam, gdzie nie sięgnęła dotąd żadna... mucha!

Nat, Klucha i Iloraz marzą nie tylko o lataniu, ale także o podboju kosmosu. Maluchy z uwagą śledzą więc poczynania kosmonautów Neila Armstronga i Buzza Aldrina przygotowującej się do wyprawy na Księżyc. Pewnego dnia rodzice rozbrykanych urwisów orientują się, że ich pociech nie ma w domu. Mogą być jedynie na przylądku Canaveral, skąd startują amerykańskie rakiety kosmiczne. Rozpocznie się emocjonująca podróż w kosmos, która dla małych członków załogi okaże się nie tylko czystą rozrywką. Muszki będą bowiem bardzo pomocne, kiedy pojawią się problemy. Naprawią skomplikowany sprzęt, kiedy ludzie nie będą w stanie tego zrobić oraz stawią czoła intruzom, kiedy w ślad za nimi ruszą zazdrosne o sukces zagraniczne muchy…

Prasa o filmie:
„Kto nie widział ‘Wyprawy na Księżyc 3D’, ten nigdy nie widział filmu 3D.”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/10 lat temu
Kiedy dostaniemy nagrody? albo nawet jakąś nagrodę zastępczą, bo już nie wiem jak mam małej tłumaczyć
/10 lat temu
Chyba ktoś tu zapomniał o wysłaniu do nas nagród??? halooooooooooo?? będą one czy nie???
/10 lat temu
Nie zgadzam sie z tym, ale to Twoja opinia.
POKAŻ KOMENTARZE (6)