POLECAMY

Konkurs "Dzwoneczek"!

Do wygrania płyty DVD z filmem dla dzieci!
Konkurs "Dzwoneczek"!
Uwaga! Zakończyliśmy konkurs "Dzwoneczek"! Oto laureaci:

1. laurence
2. Maja02
3. rakastan
4. mm.ii
5. mamaczarka

Serdecznie gratulujemy!Zapraszamy wszystkich użytkowników naszego portalu do wspólnej zabawy!

Jeśli razem z dzieckiem uwielbiacie przygody bohaterów Disney'a, spróbuj przebrać swojego malucha za jedną z postaci z dowolnego filmu! Zdjęcie wklej na FotoGalerie polki.pl.

Do wygrania 5 płyt DVD z filmem Walta Disney'a "Dzwoneczek"!


Aby wziąć udział w konkursie,
kliknij tutaj!

DZWONECZEK - TINKER BELLOto początek magicznej podróży do tajemniczego świata zwanego Przystanią Elfów. Dzwoneczek debiutuje w filmie pełnometrażowym. Teraz po raz pierwszy usłyszycie głos i poznacie dzieje najsłynniejszej, znanej i kochanej na całym świecie wróżki.

Zastanawialiście się kiedyś nad potęgą natury? Skąd biorą się światła i barwy zmieniających się pór roku? Czas wyruszyć w pełną przygód wyprawę i odkryć tajemnicę. To Dzwoneczek i cztery wróżki - jej najlepsze przyjaciółki - zamieniają zimę w wiosnę. Dzięki potędze wiary, zaufania i odrobiny magicznego pyłu dowiecie się, że najważniejsze w życiu jest bycie uczciwym wobec siebie i własnych marzeń.

Wierny tradycji największych klasyków Disneya, stworzony dzięki niezwykłej inwencji autorów Toy Story i Aut, Dzwoneczek jest zupełnie nową filmową wyprawą do urokliwego świata, który pokocha cała rodzina!

FILM Z POLSKIM DUBBINGIEM

Zasady konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 27 listopada do 11 grudnia 2008 r.
2. Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu polki.pl.
3. Nagrody trafią do osób, których prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 11 grudnia i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Wyślemy je pocztą niezwłocznie po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
7. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę forumową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
8. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 22 grudnia 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)