POLECAMY

Konkurs "Dziecięcy przyjaciele"

Do wygrania płyty DVD z bajkami dla dzieci o przygodach Barbie!
Konkurs "Dziecięcy przyjaciele"
UWAGA! Zakończyliśmy konkurs "Dziecięcy przyjaciele"!

Oto laureaci:
1. lala82
2. kolejko
3. leniutka
4. betitunia
5. iwa643

Serdecznie gratulujemy!


Zapraszamy użytkowniczki naszego portalu do wspólnej zabawy!

Twoje dziecko na pewno ma ulubione zabawki, pluszaki albo lalki, z którymi się nie rozstaje. Zrób swojemu maluchowi śmieszne zdjęcie razem z jego najlepszym przyjacielem-zabawką. Zdjęcie wklej na FotoGalerie polki.pl!

Do wygrania 5 płyt DVD z bajką "Barbie i Diamentowy Pałac"!

Aby wziąć udział w konkursie, kliknij tutaj!

Zasady konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 29 września do 13 października 2008 r.
2. Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu polki.pl.
3. Nagrody trafią do osób, których prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 13 października i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Wyślemy je pocztą niezwłocznie po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
7. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę forumową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
8. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 27 października 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!


"Barbie i Diamentowy Pałac"
Dołącz do przyjaciółek w magicznej opowieści!

Barbie i Teresa opowiedzą Wam baśń o Lianie i Alexie, najlepszych przyjaciółkach, które dzieliły się wszystkim, nawet wielką miłością do muzyki. Kiedy dziewczynki pewnego dnia otrzymały zaczarowane lustro i zaprzyjaźniły się z postacią mieszkającą po jego drugiej stronie, ich życie uległo wielkiej odmianie! Aby ocalić nową koleżankę, Liana i Alexa muszą udać się w bardzo niebezpieczną wyprawę aż do Diamentowego Pałacu, podczas której ich przyjaźń zostanie wystawiona na wielką próbę. Ale dzięki mocy piosenek i towarzystwu dwóch prześlicznych szczeniaczków dziewczynki wspólnie stawią czoła przeciwnościom i przekonają się, że tak naprawdę największym skarbem na świecie jest ich przyjaźń.

czas trwania: 78 min.
gatunek: bajka
wytwórca: Universal
premiera na DVD: 18 września 2008
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)