Konkurs Dobre nawyki - sekretne triki polskich mam - WYNIKI

Zobacz czy wygrałaś super nagrody!
Agata Bernaciak / 22.04.2013 10:16
mama z dzieckiem fot. Serwis prasowy Danone

Konkurs Danone"Dobre nawyki – sekretne triki polskich mam" rozstrzygnięty!

Tutaj znajdziesz poradnik zawierający sekretne triki dotyczące nauki zdrowych nawyków u dzieci, stworzony przez markę Danone we współpracy z wszystkimi mamami!

Dziękujemy wszystkim mamom, które aktywnie dzieliły się z nami swoimi cennymi poradami wychowawczymi. Serdecznie gratulujemy Laureatkom i życzymy wielu sukcesów w wychowywaniu dzieci.

Za najciekawsze odpowiedzi nagrody otrzymają:

Agata P. za odpowiedź na pytanie 1
Amelia171 za odpowiedź na pytanie 1
79magda za odpowiedź na pytanie 1
Riao za odpowiedź na pytanie 2
Majeczka5 za odpowiedź na pytanie 2
OlkaG87 za odpowiedź na pytanie 2
Aniulca za odpowiedź na pytanie 2
Folly za odpowiedź na pytanie 4
Inta za odpowiedź na pytanie 4
Helixpomatia za odpowiedź na pytanie 5
Agf za odpowiedź na pytanie 5
Monic90 za odpowiedź na pytanie 5
Miszel17 za odpowiedź na pytanie 5
Bluangel  za odpowiedź na pytanie 5
Aagateczka za odpowiedź na pytanie 5
Fronezis za odpowiedź na pytanie 6
Miszel17 za odpowiedź na pytanie 6
Jolenka1312 za odpowiedź na pytanie 6
Cikitusia za odpowiedź na pytanie 7
19790411 za odpowiedź na pytanie 7
Justynaxsanko. za odpowiedź na pytanie 7


Już niebawem całej Polsce będziemy mogli zaprezentować porady i sposoby na uczenie dzieci dobrych nawyków w specjalnym poradniku - od polskich mam dla polskich mam.
Gratulujemy!Chcesz, aby twój maluch wyrósł na świadomego, kulturalnego i szanującego innych człowieka? Pamiętaj, że wpajanie tego typu zasad nie ma żadnych ograniczeń wiekowych! A może już odnalazłaś skuteczną metodę uczenia dziecka, jak być dobrym człowiekiem, który nie tylko jest szczęśliwy, ale i zdrowy? Bo przecież zdrowe nawyki żywieniowe (np. jedzenie 1 jogurtu dziennie) mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie! Jeśli tak, podziel się z nami tą wiedzą i zgarnij super nagrody ufundowane przez markę Danone!

I jeszcze kolejna niespodzianka... Na podstawie Waszych odpowiedzi powstanie poradnik "Dobre nawyki - sekretne triki polskich mam" wydany przez Danone! A więc - do dzieła!

Zasady konkursu

Od 8 kwietnia do 24 kwietnia - czyli przez cały okres trwania konkursu - publikujemy pytania konkursowe, na które możesz udzielać odpowiedzi korzystając z naszego forum.

Ale uwaga! Na odpowiedzi na pytanie czekamy tylko dwa dni. Dlaczego? Bowiem co dwa dni (począwszy od 8 kwietnia) pytania te będą zmieniane - tak, aby przez cały okres trwania konkursu (czyli 14 dni) wspólnie uzbierać listę najlepszych, sprawdzonych przez Was porad, które nauczą maluchów dobrych nawyków na całe życie!

Zadanie konkursowe nr 1

Podzielcie się swoimi sekretnymi sposobami na przekonanie dziecka do prawidłowych nawyków żywieniowych (np. picia wody, jedzenia świeżych warzyw i owoców)?

Zadanie konkursowe nr 2

Zdradźcie, w jaki sposób uczycie dziecko dbałości o zdrowie (np. noszenie czapki w zimie, kichania w chusteczkę, ruchu na świeżym powietrzu)?

Zadanie konkursowe nr 3

Jak przekonujecie dzieci do higieny osobistej (np. mycia zębów, rąk)?

Zadanie konkursowe nr 4

Jakie macie sposoby, aby wpajać pociechom dobre maniery? Np. mówienie "proszę", "dziękuję", ustępowanie miejsca starszym.

Zadanie konkursowe nr 5

Podzielcie się z nami swoimi poradami, jak uczyć dziecko funkcjonowania w grupie i w rodzinie (np. prawdomówności, szacunku do innych dzieci, panowania nad gniewem itd.)

Zadanie konkursowe nr 6

Zdradźcie, jak uczycie dziecko dobrych nawyków szkolnych (np. systematycznego odrabiania lekcji, punktualnego wstawania do szkoły, samodzielnego pakowania plecaka).

Zadanie konkursowe nr 7

Opiszcie swoje pomysłowe metody, by nauczyć dziecko obowiązków domowych (np. sprzątania w pokoju, odkładania rzeczy na miejsce, drobnej pomocy w kuchni itd.)


Na odpowiedzi czekamy do 24.04.2013 r. Po tym dniu poznasz kolejne pytanie!

Nagrody w konkursie

Nagrodami w konkursie jest 21 zestawów nagród, w skład których wchodzą:
  • Green Science Energia Słoneczna - zabawka, która pozwala zbudować miniaturowe modele pieca słonecznego i słoneczny podgrzewacz wody, odkrywając energię na nowo!
  • Recykling Papieru Czerpanego - uczy, jak wykorzystać makulaturę do własnoręcznego stworzenia artystycznego papieru czerpanego, bo eksperymentowanie z różnymi materiałami to świetna zabawa!
  • Unikalna Tablica Edukacyjna na lodówkę pozwalającą uczyć dziecko dobrych nawyków, wraz z markerem suchościeralnym

Przed przystąpieniem do konkursu, zapoznaj się z regulaminem.
Konkurs trwa od 08.04.2013 - 24.04.2013.
Wyniki zostaną ogłoszone do 30.04.2013.


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 lat temu
A ja pojawiłam się wśród wyróżnionych i żadnej wiadomości od miesiąca na maila nie dostałam:(
/6 lat temu
Czy każdy musi odpowiedzieć na te 7 pytań? Czy mogę wziąść jeszcze udział w konkursie odpowiadając na to 7 pytanie tylko?