POLECAMY

"Klan" odcinki 1312 i 1317

Adam obawia się rozmachu, jakiego nabiera wesele jego i Oli. Grażyna nie jest pewna, czy powinna jechać do Irlandii.
"Klan" odcinki 1312 i 1317Piątek (28.09.), godz. 17.30, "Klan" (odc. 1312), Reż. Paweł Karpiński, Jarosław Marszewski, Jakub Ruciński, Andrzej Chichłowski, Wyk. Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, 22 min., TVP 1:
Monika informuje Feliksa o wizycie policji w jej restauracji, związanej z obrazem. Feliks twierdzi, że dzieło pochodzi z legalnego źródła. Elżbieta robi Malickiemu wyrzuty. Jerzy chce się umówić w Elmedzie na wizytę u kardiologa, by spotkać się z Aliną. Dowiaduje się jednak, że kobieta już tam nie pracuje. Adam obawia się rozmachu, jakiego nabiera wesele jego i Oli. Grażyna nie jest pewna, czy powinna jechać do Irlandii. Niespodziewanie w Warszawie zjawia się Alina.


Piątek (05.10.), 17.35, "Klan" (odc. 1317), Reż. Paweł Karpiński, Jarosław Marszewski, Jakub Ruciński, Andrzej Chichłowski, Wyk. Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk; 22 min; TVP 1:
Kamila przekonuje Michała, by przyłączył się do jej planu skojarzenia Jerzego i Elżbiety. W tym celu chcą zasugerować Jerzemu, że ciocia nie jest zainteresowana Malickim, a Elżbiecie - że Alina to przeszłość. Przed wyjazdem do Irlandii Agnieszka żegna znajomych z "Brukowej". W redakcji spotyka przypadkiem Mateusza. Kuba kończy zdjęcia w mieszkaniu Boreckich. Jacek widzi jego długie pożegnanie z Beatą. Czesie relacjonuje Rysiowi swoją wizytę na komendzie policji. Zamierza odzyskać pieniądze, wyłudzone od niej przez Jędrzeja.


Sprawdź, kiedy możesz obejrzeć wcześniejsze odcinki "Klanu":


Piątek (28.09.), godz. 12.10, "Klan" (odc. 1301), Reż. Paweł Karpiński, Jarosław Marszewski, Jakub Ruciński, Andrzej Chichłowski, Wyk. Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, 22 min., TV Polonia:
Elżbieta żałuje, że ostatniego wieczoru Krzysztof nie został u niej dłużej. Matylda wierzy, że oni oboje jeszcze będą razem. Ola obraża się na Adama. Leszek zjawia się u Jeremiaszów z rachunkami, które znalazł w swojej skrzynce. Dowiaduje się przypadkiem, że młodsza córka Lubiczów wychodzi za mąż. Tymczasem Malicki mówi Elżbiecie, że postanowił wrócić do klasztoru. Między Adamem i Olą dochodzi do kolejnej scysji.


Poniedziałek (01.10.), godz. 12.10, "Klan" (odc. 1302), Reż. Paweł Karpiński, Jarosław Marszewski, Jakub Ruciński, Andrzej Chichłowski, Wyk. Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, 22 min., TV Polonia:
Ola nie jest przekonana, czy chce poślubić Adama. Chłopak ciągle krytykuje jej pomysły. Krystyna radzi córce, by dobrze przemyślała tak ważną decyzję. Grażyna informuje Pawła, że Rysiek chce wziąć kredyt na nowy samochód. Ten oferuje mu pożyczkę. Feliks zgadza się zapłacić Jerzemu za naprawę uszkodzonego sprzętu. Beata zaprasza na kolację fotoreportera Kubę. Zamierza on nakręcić film o młodej bizneswoman i dlatego chce lepiej poznać atmosferę jej rodzinnego domu. Zjawia się Alina, by przekazać Jerzemu ważną informację.


Wtorek (02.10.), godz. 12.10, "Klan" (odc. 1303), Reż. Paweł Karpiński, Jarosław Marszewski, Jakub Ruciński, Andrzej Chichłowski, Wyk. Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, 22 min., TV Polonia:
Jerzy martwi się, że Alina będzie chciała zostać w Katowicach. Czeka go również sprawa rozwodowa z Elżbietą. Rysiek pożycza od Pawła pieniądze na nowy samochód. Tymczasem może korzystać z auta Mariusza, który złamał rękę. Agnieszka spotyka się z Eweliną w sprawie listopadowego numeru "Familii". Wówczas z gabinetu prezesa wychodzi była naczelna - Iza. W sądzie Elżbieta i Jerzy mówią o sobie w samych superlatywach. Po sprawie mężczyzna upija się na w towarzystwie Antka, zaś Elżbieta wyżala się Michałowi.


Środa (03.10.), godz. 12.10, "Klan" (odc. 1304), Reż. Paweł Karpiński, Jarosław Marszewski, Jakub Ruciński, Andrzej Chichłowski, Wyk. Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, 22 min., TV Polonia:
Matylda przekonuje Elżbietę, dzięki rozstaniu z Jerzym może być z Krzysztofem, którego naprawdę kocha. Zadowolona z sukcesów zawodowych Beata nie dostrzega złego nastroju matki. Monika wraca z Londynu. Gabriela oferuje jej pomoc w restauracji. Kuba przygotowuje reportaż o Beacie. Aby zdobyć materiały, chce spędzić kilka dni w jej towarzystwie. Bożenka dostaje napisany po angielsku list od kolegi, którego poznała latem. Grażynka prosi Ryśka, by dał go do przetłumaczenia swojemu zagranicznemu pracodawcy. Feliks i Monika wybierają się do kasyna. Spotykają tam podejrzanego mężczyznę.


Czwartek (04.10.), godz. 12.10, "Klan" (odc. 1305), Reż. Paweł Karpiński, Jarosław Marszewski, Jakub Ruciński, Andrzej Chichłowski, Wyk. Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, 22 min., TV Polonia:
Jacek jest zaskoczony obecnością Kuby pod jego domem. Monika przypomina sobie mężczyznę z kasyna, jednak Feliks bagatelizuje sprawę. Rysiek przekazuje szefowi list do Bożenki. Okazuje się, że tekst jest nieprzyzwoity. Michał dowiaduje się, dlaczego Bogna wróciła z zagranicy. Monika żąda od Elżbiety rzetelnej wyceny masy spadkowej. Uprzedza też, że po decyzji o przyznaniu spadku wystąpi do sądu o podział majątku po rodzicach.


Piątek (05.10.), godz. 12.10, "Klan" (odc. 1306), Reż. Paweł Karpiński, Jarosław Marszewski, Jakub Ruciński, Andrzej Chichłowski, Wyk. Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, 22 min., TV Polonia:
Elżbieta informuje Pawła o planach Moniki dotyczących spadku po rodzicach. Ta nie widzi powodu, by akceptować warunki, jakie ustalił Paweł z rodzeństwem. Feliks radzi jej przekonać pozostałych spadkobierców do jej stanowiska. Surmaczowa podrzuca Krystynie oferty domów weselnych. Tymczasem ktoś wybija szybę wystawową w jej salonie. Rysiek nadal nie chce pieniędzy od Elżbiety. Jednak Grażyna podziela zdanie Moniki. Agnieszka zostaje wyrzucona z redakcji po tym, jak Iza, wykorzystując prywatne układy, zostaje redaktor naczelną.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)