POLECAMY

Jarosław Jakimowicz

Zdjęcia z duszą.
Jarosław Jakimowicz

Wizerunek twardziela i... wielka wrażliwość.

Aktor Jarosław Jakimowicz, znany z "Młodych wilków" i serialu "Klan", uwielbia fotografować. Zachwyca go wszystko - ludzie, architektura, przyroda.


Najbardziej jednak uwielbia fotografować swoich synów. I może nic w tym nie byłoby dziwnego, bo przecież właściwie każdy robi zdjęcia, jednak on fotografuje aparatem tradycyjnym, czyli lustrzanką, a nie tak modnym i wygodnym aparatem cyfrowym.

"Z niecierpliwością czekam na każdy wywołany film, bo przecież każde zdjęcie to tajemnica" - mówi aktor. Wrażliwość i pasję do fotografowania zaszczepił w nim dziadek. Jednak w ostatnią podróż do Toskanii aktor zabrał ze sobą oprócz lustrzanki także maleńki aparat cyfrowy. Tym tradycyjnym robił fotografie "z duszą", zaś cyfrówką zdjęcia szybkie, sytuacyjne.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/6 lat temu
jest rakiem -znakiem wodnym - wrażliwość wody jest kobieca-nie ma na to wpływu-został obdarzony urodą ale emocje jakie reprezentuje woda i księżyc który symbolizuje uczucia-rządzi jego znakiem- życzę mu aby się w życiu odnalazł i był szczęśliwy- mam syna o podobnym profilu- sam jest dla siebie - zadaniem do rozwiązywania -życzę powodzenia-zrozumieć- to znaczy- wybaczyć sepiart
/10 lat temu
FACET MUSI BYć FACETEM A NIE TO CO J.JAKIMOWICZ WYPRAWIA ,TEN CZłOWIEK TYLKO LUBI PRZYGODY I ROZRYWKI.CO MU POWIEDZą DZIECI JAK PODROSNą?
/10 lat temu
wielkie nic