POLECAMY

Kultowe zabawki Tamagotchi powracają!

Ukochana zabawka z lat '90 powraca do sklepów. Zobacz, co się zmieniło!
Kultowe zabawki Tamagotchi powracają! fot. Fotolia/kolaż Polki.pl

To właśnie tej wiosny słynny japoński producent zabawek Bandai powraca z jedną z najbardziej lubianych zabawek na świecie - jajkiem Tamagotchi! Zobacz, co przygotował dla fanów opieki nad elektronicznymi zwierzątkami!

Co zmieniło się w kultowym jajku Tamagotchi?

Odmienione i ulepszone jajko pod nazwą Tamagotchi Friends, wyróżnia się przede wszystkim nowoczesnym designem, zaawansowaną technologią i szerokim portfolio towarzyszących jej, interaktywnych produktów. Nowe pokolenie opiekunów Tamagotchi będzie miało szansę zbudować więź z elektronicznymi przyjaciółmi w zupełnie nowy sposób.

Nowe, interaktywne Tamagotchi Friends to nie to samo Tamagotchi, z jakim dorastali rodzice dzisiejszych dzieci. Dzięki komunikacji krótkiego zasięgu poprzez zetknięcie dwóch jajek ze sobą możliwe będzie wykonanie tzw. „BUMP”, dzięki któremu postaci mogą się wzajemnie odwiedzać, przesyłać sobie wiadomości, dzielić się akcesoriami i jedzeniem!

O historii kultowej zabawki Tamagotchi

Od czasu debiutu marki w 1997 roku sprzedano ponad 79 milionów Tamagotchi w 44 wersjach na całym świecie. To nieustannie topowa marka dla dziewczynek w wieku od 7 do 9 lat w Japonii, która w Polsce przywołuje wspomnienia popularnych zabawek z lat 90.

Dowiedz się więcej na temat zabawek dla dzieci:

na podstawie informacji prasowej Bandai Polska
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)