POLECAMY

Jabłko - owoc wskazany, czyli 5 porcji jako powrót do kulinarnego raju

Pewnie w dzieciństwie słyszałaś, że jabłko to owoc zakazany? To zdanie nie dotyczy Twojej kuchni i potraw, które gotujesz dla siebie i swoich bliskich.
Jabłko - owoc wskazany, czyli 5 porcji jako powrót do kulinarnego raju fot. Fotolia
Jabłko nie jest owocem zakazanym. Można powiedzieć o nim wręcz odwrotnie – jabłko jest owocem wskazanym w Twojej codziennej diecie. Dlaczego? Ponieważ warzywa i owoce są naturalnym źródłem witamin.

Czas już wrócić do kulinarnego raju i przyzwyczaić się do tego, że jabłko oraz inne owoce i warzywa powinny być stałym elementem w Twojej kuchni i w Twoich potrawach. Twój talerz ma już dosyć ciężkich i małowartościowych potraw. Tęskni do tego co smaczne, odżywcze i lekkie. A takie właśnie są warzywa i owoce, dlatego polecamy jeść je 5 razy dziennie: spożywanie warzyw i owoców oraz picie soków jest naturalnym i dobrym sposobem na dostarczenie witamin i składników mineralnych.

Ogród, pełen warzyw i owoców to prawdziwy raj dla naszego podniebienia.

Raj jest na wyciągniecie dłoni, wystarczy sięgnąć, aby zerwać z drzewa jabłko, gruszkę czy śliwkę. Albo wykopać marchewkę. Rajski ogród możecie sprowadzić do swojej kuchni. Nawet szklanka (200 ml) soku ma w sobie pierwiastek raju. Zadbaj o to, aby regularnie, 5 razy dziennie, dostarczać sobie i swoim bliskim warzywno-owocowych potraw, lekkich i kolorowych.  

Polecamy Ci 5 porcji warzyw, owoców lub soku dziennie. Daj się skusić i wejdź do witaminowego raju!

Więcej o warzywach, owocach i sokach dowiesz się na stronie www.5porcji.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)