I Ty możesz zostać bohaterem

Kożuchowska, Tyniec, Dygant. Jak gwiazdy pracują nad dubbingiem do kreskówki? Obejrzyj krótki film!
/ 22.06.2007 15:05
"I ty możesz zostać bohaterem" - nowa kreskówka dla dzieci - to historia o tym, że warto ryzykować, by spełnić swe marzenia. Bo najpiękniejsze przygody rodzą się z marzeń! Temat filmu - wytrwałość wbrew wszelkim przeciwnościom - to pomysł Christophera Reeve'a, który sam zmagał się z kalectwem.Film pokazuje historię małego chłopca, który jedzie aż tysiąc mil, by pomóc drużynie New York Yankees i jej graczowi Babe Ruthowi wygrać mistrzostwa w baseballu. Podczas włamania do szatni jego ukochanego zespołu ginie bezcenny sprzęt, bez którego drużyna nie ma szans w nadchodzących mistrzostwach. Zdeterminowany chłopiec postanawia za wszelką cenę go odzyskać i rusza tropem złodzieja. Tak zaczyna się jego wielka wyprawa po Stanach Zjednoczonych czasów Wielkiego Kryzysu. Chłopcu udaje się osiągnąć cel, bo wie, że nigdy nie należy się poddawać.


Reżyserem polskiej wersji językowej filmu został Marek Robaczewski. Właśnie trwają prace na dubbingiem - swoich głosów filmowym postaciom użyczyły prawdziwe gwiazdy: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Dygant oraz Krzysztof Tyniec. Możesz obejrzeć krótki film, pokazujący te przygotowania.


"I ty możesz zostać bohaterem", Reżyseria: Christopher Reeve, Produkcja: Kanada/USA, Dystrybucja: Vision Film, Premiera w Polsce: 7 września 2007, Czas trwania: 90 min.