POLECAMY

Happy Feet: Tupot małych stóp powraca

Pingwin Mambo powraca w drugiej części w towarzystwie nowych kompanów. To trzeba zobaczyć.
Happy Feet: Tupot małych stóp powraca fot. Galapagos Films
„Happy Feet: Tupot małych stóp 2” to kontynuacja nagrodzonej Oscarem® jednej z najbardziej dochodowej animacji ostatnich lat. Znani bohaterowie w towarzystwie nowych kompanów powracają w sequelu, który z równą przyjemnością obejrzą dzieci jak i ich rodzice.

Pingwin Mambo (Elijah Wood/Bartosz Obuchowicz) – znany z pierwszej części filmu mistrz stepowania ma poważny problem. Jego kilkuletni syn Eryk (Ava Acres/Igor Rafiński) cierpi na chorobliwy lęk przed tańcem i mimo starań ojca nic nie zapowiada by kiedyś zachwycił arktyczną publiczność swoimi umiejętnościami. Zniechęcony do tańca Eryk ucieka z domu i na swojej drodze spotyka Potężnego Svena (Hank Azaria/Cezary Pazura) – prawdopodobnie jedynego na świecie pingwina, który potrafi... latać.

Potężny Sven szybko staje się nowym idolem Eryka, idolem, z którym jego ojcu ciężko jest konkurować. To jednak nie koniec kłopotów. Wraz z pojawieniem się na Antarktydzie potężnych żywiołów przyszłość pingwinów zostaje zagrożona. Do nierównej walki z nowym wrogiem staje Mambo, który tym razem musi popisać się już nie tylko wyjątkowymi umiejętnościami tanecznymi, ale wykazać charyzmą godną Napoleona.

W polskiej wersji językowej „Happy Feet: Tupotu małych stóp 2” usłyszymy m.in.: Bartosza Obuchowicza, Sonię Bohosiewcz, Cezarego Pazurę, Tomasza Kota, Wojciecha Mecwaldowskiego oraz piosenkarkę Katarzynę Cerekwicką.


Wydanie Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD filmu „Happy Feet: Tupot małych stóp 2” na sklepowych półkach pojawiło się już 30 marca 2012 r. Na płycie obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:
- Pomagając pingwinom i przyjaciołom
- Jak narysować pingwina
- Chyba widziałem Kotecka
- Śpiewaj z pingwinami- karaoke po angielsku dla najmłodszych
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)