POLECAMY

Gry dla dzieci

Zastanawiasz się, jak ciekawie zorganizować czas swojemu dziecku? Wspólne oglądanie kreskówek już Ci się znudziło? Sięgnij po rozwijające gry Lucky Ducks lub Looping Louie.
Zastanawiasz się, jak ciekawie zorganizować czas swojemu dziecku? Wspólne oglądanie kreskówek już Ci się znudziło? Sięgnij po rozwijające gry Lucky Ducks lub Looping Louie.

Chcesz, by łatwo i przyjemnie Twoje dziecko rozwijało i ćwiczyło swoje umiejętności? Teraz możesz połączyć naukę z zabawą. Zręcznościowe gry MB to świetne rozwiązanie na udany dzień pełen śmiechu i zabawy.

Wesołe kaczuszki...

Lucky Ducks to gra pozwalająca dziecku ćwiczyć spostrzegawczość i pamięć. Zadaniem malca jest odnalezienie 3 kaczuszek ze swojego „domku”. Kacze domki to kolorowe figury geometryczne. Takie same figury mają też narysowane kaczuszki!
Kaczuszki krążą po stawie kwacząc wesoło, a dzieci podnoszą je, szukając oznaczenia odpowiedniego do swojego domku. Wygrywa ten, kto pierwszy odnajdzie swoją kaczą rodzinkę.

Lucky Ducks
Gra od MB, liczba graczy: 4, cena: 70-80 zł.

...czy rozrabiaka w przestworzach?

Gry MB dla najmłodszych to prawdziwa zabawa podczas nauki. Looping Louie to gra dla dzieci pozwalająca doskonalić refleks. Dzieci siadają każde przy swoim kurniku i pilnują, by szybki Louie nie strącił ich kurczakowych żetonów. Naciskając na guzik przy swoim kurniku gracze kierują Louiego na żetony innych. Samolot Louiego jest jednak nieprzewidywalny. Zatacza szybkie kółka i kręci pętelki, by niepostrzeżenie strącić kurczaczki (żetony) z grzędy! Gracze muszą go bacznie obserwować. Zwycięzcą zostaje ten, kto najdłużej utrzyma swoje żetony w kurniku. Do dzieła!

Looping Louie
Gra od MB, liczba graczy: 4, cena: 75-85 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)