POLECAMY

Gra planszowa: „PIRACI – karaibska flota”

Zostań hersztem piratów! Wciągnij siebie i swoje pociechy w piracki świat i poczuj się jak prawdziwy pirat grasujący po Karaibach.
Gra planszowa: „PIRACI – karaibska flota” fot. Egmont

Na rynku pojawiła się nowa gra planszowa wydawnictwa Egmont – „PIRACI - karaibska flota”. Atrakcyjny temat, piękna szata graficzna i wielkie emocje sprawią, że zarówno młodzi jak i starsi miłośnicy pirackich przygód będą zachwyceni. A wyjątkowe kostki zapewnią niezapomniany piracki klimat gry!

 
Trudno przecenić zalety gier planszowych.
Rozwijają one umiejętność logicznego myślenia, umożliwiają wspólne spędzanie czasu rodzinie i grupie przyjaciół, stanowią wartościową alternatywę dla telewizji i gier komputerowych. A jeżeli posiadają atrakcyjny temat i efektowną oprawę graficzną, to szczególnie warto po nie sięgnąć!

Temat gry z pewnością zaciekawi dzieci i dorosłych, a wielkie emocje towarzyszące grze pozwolą graczom wczuć się w role piratów grasujących po Karaibach.Dodatkową atrakcję podczas gry stanowić będą wyjątkowe pirackie kostki z limitowanej edycji, a przygotowane specjalnie dla tej gry przez firmę Q-workshop. Takich kostek nie znajdziecie w żadnej innej grze!Wszyscy na pokład! Buduj piracką flotę, współpracuj z legendarnym Czarnobrodym i strzeż się ataków olbrzymich krakenów. Siej postrach na morzu i zdobądź fortunę!

Gra dla 3-5 graczy w wieku 8-108 lat.

Zdobyte nagrody:

Wyróżnienie „Najlepsza Gra Planszowa” (Niemcy)
Nagroda „Najlepsza gra karciana” („Fairplay Magazine”, Niemcy)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)