Gra Jenga

Zaprosiłaś koleżanki na wieczór suto zakrapiany pikantnymi ploteczkami i lodami z bitą śmietaną? Podgrzej atmosferę razem z grą Jenga. Organizujesz babski wieczór? Zamiast kalorycznych słodkości i ckliwych filmów, zafunduj swoim przyjaciółkom prawdziwą dawkę emocji.
/ 24.06.2007 10:27
Zaprosiłaś koleżanki na wieczór suto zakrapiany pikantnymi ploteczkami i lodami z bitą śmietaną? Podgrzej atmosferę razem z grą Jenga.

Organizujesz babski wieczór? Zamiast kalorycznych słodkości i ckliwych filmów, zafunduj swoim przyjaciółkom prawdziwą dawkę emocji. Zaproś je do wspaniałej zabawy w budowanie wieży.

Wybudujemy wieżę!

To nie do wiary, że duże dziewczynki wciągnie układanie drewnianych klocków? Wbrew pozorom, to naprawdę fantastyczny pomysł na zabawę, nie tylko dla chłopców. Wbrew pozorom nie jest to proste zadanie. Przez cały czas zabawy trzeba być bardzo ostrożnym i nie przewrócić misternie ułożonej wieży. Musicie wyciągać klocki i układać je na szczycie, tak by powstała jak najwyższa wieża. Wraz z nią emocje ekstremalnie rosną.
Apetyt rośnie...
Klocki można wyjmować tylko jedną ręką, jeden po drugim i układać je w dowolny sposób na szczycie wieży. Trzeba być bardzo ostrożnym i taktycznie podejść do zadania. Wieża nie może się zawalić. Wygrywa najbardziej skuteczny! Kto by przypuszczał, że wyciąganie drewnianych klocków to taka ekstremalna gra!

Jenga
Gra planszowa, producent Hasbro, liczba graczy: dowolna, cena 55-65 zł