POLECAMY

"Ekipa" odcinek 6

Aleksandra odkrywa, że narzeczony ją zdradza. Wyrzuca go ze swojego mieszkania...
"Ekipa" odcinek 6
Czwartek (11.10.), godz. 21.00, "Ekipa" (6 "Wolne media"), Reż. Agnieszka Holland, Magdalena Łazarkiewicz, Kasia Adami, Wyk. Andrzej Seweryn, Janusz Gajos, Marcin Perchuć, Krzysztof Stroiński, 50 min., Polsat:
Nowasz wciąż przeżywa oskarżenie o współpracę z SB. Chce dowiedzieć się, kto za nim stoi. Jego prywatne śledztwo nie przynosi jednak żadnych rezultatów. Turskiemu coraz trudniej jest pogodzić liczne obowiązki z życiem prywatnym. Nie sprzyja temu kryzysowa sytuacja na giełdzie. Ludzie premiera muszą rozwiązać ten problem i zapobiec zmonopolizowaniu rynku mediów przez potężną grupę kapitałową. Julia spotyka się z biznesmenem Karolem Mołdyszem, który od lat stara się o jej rękę. Dowiaduje się, kto zamierza przejąć stacje telewizyjne i koncern prasowy. Aleksandra odkrywa, że narzeczony ją zdradza. Wyrzuca go ze swojego mieszkania. Wychodzi na jaw romans asystentki Julii, Weroniki z funkcjonariuszem BOR-u, Arturem. Okazuje się, że kontrowersyjne koncepcje przedstawione przez doktora Gussa mogą okazać się pomocne w rozwiązaniu problemów ekonomicznych.


Zobacz także powtórkę odcinka 1, jeśli jeszcze go nie obejrzałaś/eś:


Sobota (06.10.), godz. 23.30 oraz niedziela (07.10.), godz. 03.00, "Ekipa" (odc. 1 "Kryzys"), Reż. Agnieszka Holland, Magdalena Łazarkiewicz, Kasia Adamik, Wyk. Andrzej Seweryn, Janusz Gajos, Marcin Perchuć, Krzysztof Stroiński, 50 min., Polsat 2:
Pierwsza polska produkcja z gatunku political fiction w reżyserii Agnieszki Holland, Magdaleny Łazarkiewicz, Katarzyny Adamik, której akcja dzieje w kręgach władzy. Jej bohaterami są politycy, członkowie parlamentu oraz ich współpracownicy. Wśród nich jest Henryk Nowasz, premier i legenda opozycji, który pewnego dnia zostaje oskarżony o współpracę z PRL-owską bezpieką. Do mediów dociera informacja o teczce Nowasza ze znajdującym się w niej dokumencie z jego podpisem. Ten fakt powoduje poważny kryzys rządowy, który doprowadza do upadku gabinetu Nowasza, przewodniczącego Polskiego Bloku Centrum. Premier zwołuje nocną naradę swoich współpracowników. Biorą w niej udział szef kancelarii Adam Niemiec, szefowa gabinetu politycznego Aleksandra Pyszny, rzecznik prasowy rządu Hubert Kowerski i Krystyna Sochaczewska. Premier podejmuje decyzję o dymisji i na następcę wyznacza profesora Konstantego Turskiego. Sochaczewska, która ma zostać szefem partii, nie zgadza się jednak na tę kandydaturę.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)