POLECAMY

Prezent na Dzień Dziecka last minute

Nie masz jeszcze prezentu dla swojej pociechy? Sprawdź, co możesz szybko zorganizować albo kupić!
Prezent na Dzień Dziecka last minute fot. Fotolia
Nie kupiłaś jeszcze prezentu dla dziecka? A może nie masz pomysłu, bo ilość dostępnych produktów w sklepie nie ułatwia ci zadania. Zobacz nasze propozycje 5 podarunków, które możesz szybko zorganizować.

1. Aktywne wyjście

Nikt nie powiedział, że prezent musi być rzeczowy. Zamiast kolejnego samochodziku albo gry pomyśl nad wspólnym wyjściem do kina, na kręgle albo tory gokartowe. Spędzisz miło czas z dzieckiem, co na pewno pozytywnie wpłynie na relacje między wami.

2. Rozwijająca gra edukacyjna

A może coś, co nie tylko będzie świetną zabawą, ale i doskonałym sposobem na naukę. Wybierz grę do nauki języka angielskiego albo puzzle.

3. Książka

Opowieść lub baśń może być fenomenalnym podarunkiem zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci. Tym, które nie potrafią jeszcze czytać, daj książkę z dużą ilością barwnych obrazków. Możesz wybrać też kolorowankę, która wpłynie też na rozwój malucha.

4. Zabawka

Jeśli wolisz klasyczne prezenty, wybierz tradycyjnego pluszowego misia, lalkę Barbie, samochodzik albo strój ulubionej postaci z bajki.

5. Słodycze

Chociaż nie są zdrowe, to dzieci je kochają. Ich święto warto uczcić tortem, wypadem do cukierni, na lody albo pudełkiem łakoci, które kupisz w każdym sklepie.
 

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
W dzisiejszych czasach dobrym pomysłem na prezent dla dziecka może okazać się smartfon. Na pewno sprawi dziecku wiele radości, a jednocześnie zapewni nam stały kontakt z pociechą. Ważne żeby taki telefon był wytrzymały. Samsung Galaxy J3 (2016) na pewno spełni oczekiwania dziecka, a jednocześnie nie jest bardzo drogi.